Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 2hónap után mennyire biztonság...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2hónap után mennyire biztonságos a fog. Gátló?

Figyelt kérdés
2015. máj. 12. 11:58
 1/9 anonim ***** válasza:
ha elolvasod a betegtájékoztató, ott írják, hogy ha a menstruáció 1. napján beveszed, már védettséget nyújt. én kb 1 hetet vártam, míg a barátom belémélvezett, és nincs semmi gond. 2 hónap után, ha rendesen, rendszeresen szeded, már rég teljes védettséget nyújt.
2015. máj. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Jázi :) ***** válasza:
Ha rendszeresen és normálisan szeded tökéletes védelmet nyújt ;)
2015. máj. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
a 7napos szünetek ellenére is ?
2015. máj. 12. 12:08
 4/9 anonim ***** válasza:
Különben nem lenne értelme. Erre való a tabletta.
2015. máj. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
TÁJÉKOZTATÓT ELOLVASOD
2015. máj. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ne őrjíts meg, szerinted a tájékoztatót dísznek adják, vagy azért, hogy ne fázzon a gyógyszer? abban minden le van írva, az is, hogy a 7 napos szünetben is védett vagy
2015. máj. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

a Dienille fogamzásgátló 1méteres tájékoztatójában, mind a két oldalán a vérrögökkel vannak elfoglalva, magáról a gyógyszerről talán 3mondat van. neten meg össze vissza ìrnak mindent.

nem vagyok félküllős, nem kell figyelmeztetni, hogy mit olvassak el..a másik meg szerintem az emberek azért tesznek fel ide kérdéseket, mert hiányos a tudásuk, vagy nem biztosak magukban.

2015. máj. 12. 12:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Mar ved de szunetekben hasznaljatok gumit
2015. máj. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem mésik gyógyszerem van, 4 napos szünetem van, de szépen le van írva, hogy a placebo tabletták napjain is védett vagyok. Benne kell lennie. Vagy olvasd el, ha meg tényleg semmi akkor kérdezd meg az orvosod, addig meg gumi.
2015. máj. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!