Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 4cm vastag péniszre milyen ó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4cm vastag péniszre milyen ó szer kell?

Figyelt kérdés
Első alkalom szoval valami tipp vagy márka ajánlat? Még egy dolig hogy mennyibe kerülnek?
2015. máj. 11. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
fel kell próbálnod,szerintem bármelyik jó
2015. máj. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

56ost ajánlottak nekem ugyan erre a vastagságra. (Nem mysize, hanem hagyományos)

Engem az 52es enyhén szorít és nem ér végig, de cserébe erősebb erkcióm lesz. De mindenki más...

Ki kéne priobálnod.

2015. máj. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Hát ne kínait vegyél :)

Szerintem bármelyik markát választhatod. [link] Itt találsz bőséges kínálatot! egy tipp, így elsőre csak simát válassz, mert partnerfüggő, hogy mit szeret! Engem taszít a színes pl. Vannak finom bordázatúak, azok jók szoktak lenni, de a redőzött nekem kellemetlen.

2015. máj. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pl a Durex alapdarabjai 52 vagy 56 mm-esek, nekünk irtó kicsi volt, de neked szerintem jók lesznek. (Ne aggódj, nem a tied kicsi.) Mindenképp próbáld fel egyedül pár nappal előtte, ha meg valami nem oké, tessék befektetni másik méretbe. Hidd el nekem, megéri, hogy ne csússzon le vagy szorítson.

Olyan 1700 forint körül vannak a Durexek, de találsz más márkát is, általábban olcsóbban.

2015. máj. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!