Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A vitaminok Mg Ca mennyire...

A vitaminok Mg Ca mennyire befolyásolyák a menstruációt? 2 hete késik, teszteltem 2 szer de semmi. Lehet tul sok vitamint szedtem

Figyelt kérdés

2014. márc. 27. 10:59
 1/3 kisvirág2223 válasza:
Hát ha fent áll a veszélye annak hogy terhes lehetsz akkor csinálj még egy tesztet pár nap múlva reggeli első vizeletből. Ha még mindig nem jön meg akkor irány az orvos, egyébként a vitaminok nem zavarják meg annyira a tested hogy két hetet késsen.
2014. márc. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tudtommal csak az antibiotikum befolyásolja, illetve ha nem szeded rendesen.
2014. márc. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nagy dózisban szedett C-vitaminnal max. 3 napot lehet eltolni, Ca, Mg úgy tudom, nem befolyásolja.


A két hetes késés vagy terhesség miatt van, vagy a hormonjaid nincsenek rendben. Ha mindig pontosan ugyanannyi napra jött meg eddig, nem pedig változó 28-32napos felállásban, akkor a terhesség valószínűbb.


Mennyire rendszeres és pontos a ciklusod?

Fogyasztasz fehér lisztet, cukrot, tejtermékeket, krumplit?

Ugyanis ezek blokkolhatják, vagy lassíthatják azt a hormonszállító receptort, amivel a megfelelő hormonok a ciklusodat, peteérésedet működtetik. Erre utaló jel az is, ha hosszú ideig tart a menstruációd, ami lassan (barnás pecsételéssel) indul, vagy fejeződik be. Ebben az esetben nem valószínű, hogy terhes vagy, amennyiben ez gyakran előfordul.

2014. ápr. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!