Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi lehet ez? Ugye nem vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ez? Ugye nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés

Lefekudtem az exemmel , es ra 4 napra kellett megjojjon a menstruaciom, es meg is jott rendesen, viszont most kesik 2 napot mar , es neha faj a hasam allja .

Vedekeztunk az elejen, aztan nem, de nem elvezett belem .

Es van vese homokom attol is fajhat a hasam allja?

Vagy a stressz miatt kesik most?

A peteerest mindig erzem mert olyankor faj kicsit a hasam es most is ugy volt , es a szokasos menstruacios pattanasok is kijottek az arcomon .

Miert kesik?



2015. máj. 10. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet a stressz miatt is, de az is lehet, hogy terhes vagy. Pontosabb infóval nem tudok szolgálni.
2015. máj. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy terhességi teszt mindig pontosabb választ tud adni, mint itt bárki!
2015. máj. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mert terhes vagy valszeg!
2015. máj. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De elso honapban megjott Rendesen , olvassatok mar figyelmesen kicsit
2015. máj. 10. 18:46
 5/9 anonim ***** válasza:
bármikor lehet spontán peteérés..akkor nem vagy terhes, ha 2 tesztet elvégzel
2015. máj. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

két különböző ciklusról beszélünk?

"Lefekudtem az exemmel , es ra 4 napra kellett megjojjon a menstruaciom, es meg is jott rendesen"


Ez volt egy ciklus, megjött rendesen, tehát ebből nem lettél terhes.


Az, hogy most miért késik az már más tészta. Vagy ebben a ciklusban is voltatok együtt védekezés nélkül? Mert akkor terhes lehetsz. A stressz miatt is lehet, csinálj tesztet, 2 nap késéssel már valószínűleg kimutatja.

2015. máj. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem, azóta nem voltunk együtt . Akkor ha először megjött nem lehetek terhes? Az első szex után 4 nappal volt..
2015. máj. 12. 15:08
 8/9 anonim válasza:

A menstruáció 99%-ban az ovulációt követő 14. napon jön meg kb. Tehát ha 4 nappal mensi előtt szexeltetek, abból szinte nulla az esély a terhességre. De miért nem tesztelsz, ha ennyire izgulsz? Már rég kimutatná.

A vesehomoktól nem tudom mi fáj, azzal menj dokihoz, ha nem múlik a hasfájás.

2015. máj. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
holnap teszteltem volna, de ma ugy nez ki hogy megjott. Vagyis egyenlore meg csak barnas van, de szokott igy neha,hogy az elejen csak barnazok. Remelem mostmar nem lehet baba ..
2015. máj. 13. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!