Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez okozhat terhességet? Azért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bogika:) kérdése:

Ez okozhat terhességet? Azért nem jön meg mert nem szedem és nem tudja mikor kéne?

Figyelt kérdés
fogamzásgátlót használtam 5évig , túlzott változások miatt rendszeresen aztan már alig használtam néha bekapkodtam 1hónapja az együttlétem előtt bevettem egyet de azelőtt menstruáltam mivel össze vissza szettem.. most meg nem jön meg de néha beszur a hasam..
2015. máj. 6. 23:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Lol... az csak akkor véd, ha szeded, ha 5 évig szeded, 5 évig véd. Ha nem szeded, nem véd, bármeddig szedted előtte. Aktus előtt egyet beveszel, valószínűleg nem ér semmit (kevés tabletta van, amitől rögtön kialakulna védettség, ha egyáltalán van ilyen)
2015. máj. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Szerintem csak szórakozik velünk, kamu a kérdés...

ennyire hülye senki se lehet.

2015. máj. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

"tudom hogy hogyan kell szedni csak erősnek találnám ha 5év után hirtelen nem védene be .... na mindegy"


Lehet, hogy elméletben tudod, de te magad írtad le, hogy nem úgy szedted, ahogy kell.


"néha bekapkodtam 1hónapja az együttlétem előtt bevettem egyet"


A hormonális fogamzásgátlók az előírásnak megfelelő folyamatos szedés mellett adnak védelmet, 1-1 szemet sem szabad kihagyni.


Ha "hébe-hóba" szedi valaki, vagy alkalmanként bekap egy-egy szemet, az a terhesség ellen egyáltalán nem véd, azt lehet vele elérni, hogy a szervezet természetes hormonális ciklusát felborítja vele.


"ezért szettem hébe-hoba tudom hogy nem szabaad..csak most meg nem jön meg..


"de most h volt aktusom és elsült kicsit parálok"


Őszintén szólva a leírtak alapján minden okod megvan arra, hogy parázzál, mivel védekezés nélkül éltél szexuális életet.


A has szurkálás lehet kora terhességi tünet, a beágyazódás jele is.


Ha már eltelt legalább két hét az utolsó aktus óta, akkor érdemes lenne egy terhességi tesztet csinálnod reggeli vizeletből.


Azt kívánom neked, hogy ne egy nem kívánt terhesség árán tanuld meg, hogy felelősséggel tartozol a biztonságos fogamzásgátlásért.

2015. máj. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Ennyire hülye nem lehetsz. Honnan szeded hogy mindenkinél máshogy hat? Mindenkinél ugyanúgy hat. Ha szeded rendesen akkor nem leszel terhes, de elég 1-2 tablettát kihagyni, és már jelentősen csökken a hatékonysága. Ha össze-vissza szeded, azzal rengeteget ártasz magadnak.

Jó eséllyel terhes vagy. De a gyerek érdekében reménykedek, hogy mégse. Ennyi ésszel ne szaporodj inkább.

2015. máj. 7. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

nem szedted rendesen, sajnos nem lehet tudni!


menj el nőgyógyászhoz!(labor,hüvelyultrahang,endokrinológia)

2015. máj. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

te jó ég remélem egy troll kérdés vagy rosszul értem a kérdést

olyat nem szabad h elkezded a levelet szedni és közben abba hagyod összevissza szeded be azt 21 tablettát mert igen húzzál gyorsan orvoshoz nőgyógyász és agyturkász mert nem vagy normális

2015. máj. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Tényleg menj dokihoz sürgősen!

Amúgy hány éves is vagy?

2015. máj. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

O_O ne....

esküszöm nem értem, te úgy gondolod, hogy 5 évig szeded, és utána még évekig hat? Mert akkor most mondok egy meredeket, 7 évig szedtem, és ahogy abbahagytam azonnal terhes lettem a lányommal(így is terveztük). A gyógyszer akkor véd, mikor szeded, olyan nincs ,hogy bekapsz egy szemet és akkor egy napig nem leszel terhes.....honnan szedsz ilyeneket?

A helyedben sürgősen ellőnék egy terhességi tesztet. Ha két csík jelenik meg rajta, bizony terhes vagy...

2015. máj. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Tudod te nagyon okos, azért kell naponta szedni mert 24 ÓRA ALATT ÜRÜL A SZERVEZETBŐL! ergo szedted 5 évig, az mondjuk 1600 nap (csak írtam egy számot!) Akkor az csak 1600 napig fog védelmet nyújtani! Gyökér!
2015. máj. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!