Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez okozhat terhességet? Azért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bogika:) kérdése:

Ez okozhat terhességet? Azért nem jön meg mert nem szedem és nem tudja mikor kéne?

Figyelt kérdés
fogamzásgátlót használtam 5évig , túlzott változások miatt rendszeresen aztan már alig használtam néha bekapkodtam 1hónapja az együttlétem előtt bevettem egyet de azelőtt menstruáltam mivel össze vissza szettem.. most meg nem jön meg de néha beszur a hasam..
2015. máj. 6. 23:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Nyugtass meg, hogy ez kamu kérdés.

Ezt nem így kell szedni. Ha így szeded, az nem használ semmit, viszont árt.

2015. máj. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
Vagy folyamatosan szedd vagy sehogy, helyedben elmennék nőgyógyászhoz, mert esélyes.
2015. máj. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
5évig szettem rendesen folyamatosan aztan nem éltem nemi életet olyan sűrűn már ezért szettem hébe-hoba tudom hogy nem szabaad..csak most meg nem jön meg..csak azért iratták fel nekem mert volt h 3h nem mensrtuáltam és hogy beállitsák azért kaptam.. de most h volt aktusom és elsült kicsit parálok
2015. máj. 6. 23:14
 4/19 anonim ***** válasza:
te jó ég... menj először nőgyógyászhoz aztán nyelvtan tanárhoz!
2015. máj. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Szedtem, jóember. Tanulj már meg írni... -.-

Persze, hogy ingadozik a ciklusod, ha hol szedted, hol nem. A hasad meg azért szúr be, mert a petefészked sem tudja követni a hormonális löketek változásait. Vagy szedd rendszeresen, vagy hagyd abba, ennek semmi értelme.

2015. máj. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Kössz nem oktatást kértem hanem tanácsot normális emberektől mivel sajnos a szüleimre nem számíthatok nem mindenki él arany életet! ennyi.
2015. máj. 6. 23:16
 7/19 RRR ***** válasza:

remélem szerencséd van és nem vagy az

lobogj el a nődokidhoz sos

2015. máj. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Remélem.. mert jeleim nincsenek.. csak néha néha szur a hasam azért köszönöm a normális válaszokat tudom hogy hogyan kell szedni csak erősnek találnám ha 5év után hirtelen nem védene be .... na mindegy
2015. máj. 6. 23:29
 9/19 anonim ***** válasza:
Anyám 8 évig szedte, majd abbahagyta kishugi miatt, és azonnal összejött. :)
2015. máj. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Gratulálok neki!

Mindenkinek máshogy hat sztem a szervezetére remélem most nálam ugy ahogy én szeretném..na mindegy

2015. máj. 6. 23:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!