Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló injekció utan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló injekció utan verzek Akkor nem lehet terhes?

Figyelt kérdés
17-en elszakadt az óvszer és 22-én fogamzásgátló injekciot kaptam. Rá követő 6napra az az ma el keztem vérezni. Akkor nem lehetek terhes?
2015. ápr. 28. 20:25
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Kérem, csak normális emberek írjanak!!!!
2015. ápr. 28. 20:34
 2/15 anonim ***** válasza:

Nagyon kevés eséllyel vagy terhes. Bár attól is függ mennyire vérzel? Ha csak kicsit akkor lehetsz.

L20

2015. ápr. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nemtudom azt meg állapítani ugyanis kb fél órája vettem észre hogy be vereztem... De eddig még nem érzem hogy fojnaa
2015. ápr. 28. 20:46
 4/15 anonim ***** válasza:
Biológia 1-es leülhetsz. Az ilyen hülyék még análba se inkább.
2015. ápr. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Hol vérzel?
2015. ápr. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Figyelj ide. Ha nem láttad volna (kérem,csak normalisaak írjanak) te nem tartozol közéjük... Úgyhogy tipli...
2015. ápr. 28. 21:43
 7/15 anonim ***** válasza:
Köszi hogy értékelsz :*
2015. ápr. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem értem mivel könnyebb mást ocsmanyolni mint normális választ írni és segíteni másoknak. De már tudom. Bunkó paraszt vagy..... Azért
2015. ápr. 28. 21:48
 9/15 anonim ***** válasza:
Van egy szint amit meg kell ütnie a kérdésnek, hogy megérje elgondolkodni valami értelmes válaszon. Elvileg ha olyan művelt, okos és mindenki felett álló vagy ami a stílusodból teljesen átjön akkor azt is biztos tudod hogy mi lökődik le honnan és mit ereményez ha egy lány bevérzik. Ha az ilyen alapokat tudnád mielőtt dugsz akkor lehet hogy most nem menne a hiszti
2015. ápr. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Az első kommentelonek hogy hogy nem volt bajjara a kérdésem és tudott szépen válaszolni. Amúgy meg senki nem kérte a te véleményedet.lehet hogy te idősebb és tapasztaltabb vagy mint én és talán tudsz okosabbat mondani, írni de az nem azt jelenti hogy másokat le kell ocsmanyolni, ugyanis vannak nálad okosabb emberek is akik nem csak hogy okossak hanem sokkal normalisabbak mint te.
2015. ápr. 28. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!