Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért nem tudunk 18-éves kor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudunk 18-éves kor allat fogamzásgátlott szerezzni?

Figyelt kérdés

16éves vagyok .Egy ideje jó kapcsolatba élek.A gumi se nekem se a páromnak nem a kedvence. Ekkor jött szoba a tabletta.Viszon egesz magyarországon eddig még nem találtunk olyat ahol adnanak 18év alatt(persze szülővel).Magán rendelőkről meg dokikrol persze hallottunk milyen áron már.!

Valaki tud valami megolást, vagy esetleg szedhetek patikában vény nélkül kaphato tabletátt???



2015. ápr. 26. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Nekem persze magánorvoshoz járunk, de 17 évesen felírt egy gyengébbet, igaz pattanások és mensi szabályzásra.
2015. ápr. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert a fogamzásgátló egy hormontartalmú gyógyszer, a te tested meg még fejlődésben van, ezért.
2015. ápr. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

1. vény nélkül kapható tabletta nincs

2. azért nem írnak fel, mert a szervezetedre káros hatással lenne (pl: meddőség?!) ilyen fiatalon állandóan hormont szedni. csak nagyon indokolt esetben írják fel, azért, hogy szabadon szexeljetek, azért nem.

2015. ápr. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
33%
Hát én nekem 16 évesen szó nélkül felírta a nőgyógyászom, úgy hogy a szüleim sem voltak ott.
2015. ápr. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 14 évesen felírta,szedtem,és meddő lettem:'(
2015. ápr. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!