Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikortól hat ez a fajta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól hat ez a fajta fogamzásgátló? Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Ma voltam orvosnál es Mistral fogamzasgatlot irt fel. Meg nem vettem be, es a menstruaciom is csak jovoheten jön meg, szóval csak akkortól szedem. A kerdesem az, hogy mikortól hat? Mindenhol azt olvastam, hogy mar az első tabletta beszedése utan, de az nem kevés? En ugy tudtam, hogy egy hónapot minimum varni kell!

Masik kérdés, tudja esetleg valaki mennyibe kerül ez a gyógyszer?

Előre is köszönöm



2015. ápr. 17. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Dehogy hat az első tabletta után.. Amúgy benne van a betegtájékoztatóban, olvasd el.
2015. ápr. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Betegtájékoztatót olvasd el figyelmesen és kiderül, mikortól hat, mert biztos hogy nem az első tablettától, patikában meg kiderül mennyibe kerül, de átlagosan 10.000 Ft körül mozognak a fogamzásgátlók.
2015. ápr. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És az nem gond, ha mondjuk egy olcsóbb verziojat veszem meg? Mástól hallottam, hogy ha a gyógyszertárban az olcsóbbat kérem, akkor az is ugyanolyan jo. Mondjuk nem tudom, ebből van e olcsobb
2015. ápr. 17. 15:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha ugyanaz a gyógyszer, akkor az olcsóbb szerintem azért olcsóbb, mert kisebb kiszerelésű.

Viszont a nagyobb kiszerelésű ár-arányban jobb, szóval nem érdemes az olcsóbbat választani, mert hamarabb elfogy. Remélem érthető. :D

2015. ápr. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, érthető, koszonom szepen
2015. ápr. 17. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!