Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jó döntés volt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó döntés volt?

Figyelt kérdés
Sziasztok 17éves vagyok,decemberbe leszek 18 . tavaly júniusba elkezdtem szedni a Mirabella nevű fogamzásgátlót de úgy döntöttem hogy abba hagyom mert az utóbbi időben meghíztam és elég agresszív lettem. Ma kellene be venni az első szemet de természetesen nem veszem be. jó döntés volt szerintetek?

2015. ápr. 16. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, jól teszed, mert nagyobb baj is lehet belőle később! Nem tudom, miért szedted- menstruáció beállítására, vagy azért, mert szexeltek, ha az utóbbi, akkor viszont ne kezdjetek el mindenféle kétes védekezést kipróbálni helyette, hanem óvszerrel
2015. ápr. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha megbeszélted a pároddal, hogy ezután óvszert használtok akkor igen.Ha nem tetted lehet érnek majd még meglepetések. Viszont rossz döntésnek nem mondanám.
2015. ápr. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ! a menstruációmmal semmi gond nem volt. Barátom miatt szedtem, de inkább maradunk az óvszernél.
2015. ápr. 16. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!