Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi lehet most ez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet most ez?

Figyelt kérdés
A pasimmal holnap lesz 2 hete hogy szexeltunk. Megszakitasos modszerrel csinaltuk de nem elvezett belem. Mivel egyaltalan nem voltam biztos abba, hogy igy nem tortenhet baj 24 oran belul bevettem egy escapelle esemeny utanit. A menstruaciom 2 nappal korabban jott meg mint kellett volna es csak 5 napot tartott (amugyis 5-6ot szokott de most keveset vereztem az elso 3 nap alatt, aztan a 4-5.nap olyanvolt mint maskor szokott a 6. hogy kezd vege lenni). Nagyon stresszelek, hogy miert van ez igy. Mielott csinaltuk kb azelott egy hettel meg szedtem az antibiotikumot. Vajon csak a gyogyszer kavart be vagy az antibiotikum? Vagy talan terhes is lehetek? Csak azok valaszoljanak akik tenyleg tudnak segiteni vagy le tudnak nyugtatni! Privat uzenetet is kuldhettek annak megjobban orulnek.

2015. ápr. 9. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha megjött nem lehetsz terhes.
2015. ápr. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az eseményutáni okozhat némi menstruációs zavart, meg a stressz is. Szerintem nincs okod aggódni, de ha ennyire félsz vegyél egy tesztet, márcsak azért is hogy megnyugodj :)
2015. ápr. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kizárt dolog, hogy terhes vagy, mert vettél be esemény utáni tabit + meg is jött. Az semmit nem jelent, hogy néha nem ugyanolyan a mensid. Szóval ne aggódj! :)
2015. ápr. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha megjött nem lehetsz terhes, ha a pasid elment és nem jön vissza, akkor pláne, egyébként én is elmennék és vissza se jönnék.
2015. ápr. 12. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
haha..
2015. ápr. 12. 14:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!