Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Babát szeretnék! Valami tipp...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Babát szeretnék! Valami tipp a gondomra?

Figyelt kérdés

Lassan 6 éve szedem a gyógyszert, de babát szeretnék. Na most a pontos helyzet az hogy a párom még nem szeretne de azt mondta ha véletlen becsúszik akkor nem fog belőle ügyet csinálni hisz nem terveztük hanem csak becsúszott.. Na szóval a lényeg a következő mivel látja azt most minden nap beveszem a gyógyszert és ha még el is felejtem vagy nem látja hogy beveszem akkor rákérdez. Nem-e tud nekem valami tanácsot adni hogy mivel tudom kiütni a fogamzásgátló hatását??

Tudom hogy ez önző dolog a részemről de a párom dolgozik ( kamion sofőr) így ő világot lát, én pedig egy könyvtárba csücsülök. Most vagyok 21 éves de körülöttem nagyon sokan babáznak és olyan jó látni és én is nagyon szeretnék.. és volt már egy másik oldal ahol segítséget kértem de nem igazán voltak segítő készek tehát ha valaki itt is akadékoskodni szeretne előre jelzem hogy van elég nagy anyagi hátterem a gyermek felneveléséhez.

Nagyon szépen kérem aki tud valami jó kis tippet nekem legyen kedves és írja meg.



2015. ápr. 7. 23:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Aljkas húzás egy nőtől. Az ilyenek szokták aztán azt hinni, hogy mindent egyedül dönthetnek el. Majd a következőt meg elveteted, mert abba sem lesz beleszólása, ugye?

Én a fickót sajnálom, hogy eltart, mert gondolom nem a könyvtáras fizetésedből van biztos háttered, te meg tiszteletlenséggel köszönöd meg.

2015. ápr. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Hadd ne írjam le a véleményem rólad.

Fogadni mernék, hogy amikor elhagy majd, akkor persze sírni fogsz a gyerektartásért, mert "te csináltad"!!!

Ha legalább annyi eszed van, mint egy marék kiszáradt lepkének, akkor lemondasz erről a tervedről!!!

Tudom, hogy nem ezt vártad, de nem fogok tanácsot adni neked, elárulva ezzel a barátodat. Egy jóérzésű ember az Ő oldalán áll veled szemben.

Nem írok többet, mert repülök az oldalról...

2015. ápr. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Hát ha azt akarod, hogy azt higgyje a tabit veszed be,akkor vegyél be helyette pl vitamint.


Gyógyszertárba lehet kapni fog.gátlóhoz kis tokot,te ne a fogitabit hanem vmi egyszerű multivitamint tegyél bele :)

2015. ápr. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
72%
Undorító. Remélem kiderül, és a barátod kidob, mint macskát szarni. Kevés önzőbb, sunyibb húzás van annál, amit csinálni készülsz. Komolyan hogy van pofád egy ilyen komoly dologban átb_szni a párod?
2015. ápr. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
#13 A kérdezőt még megértem, de ...
2015. ápr. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ha ezt megcsinálod, akkor egy utolsó aljas tróger vagy!
2015. ápr. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Ezt azért bírom az emberekben... ez az oldal nem arról szól hogy ha valaki kérdez valamit vagy segítséget kér akkor segítőkész emberek a maguk véleményétől függetlenül segít a másiknak. Bírom az hogy mindenki olyan okos.. és tudja mondani hogy milyen rossz indulatú emberek vannak hogy ilyet akarnak..de a múltról és arról hogy ez a helyzet hogy alakult ki arról semmit nem tudtok.. mindjárt csak az ítélkezés..

és az egyik válaszoló kérdésére válaszolva igen még ha egyedül is kéne fel nevelnem akkor is lenne rá anyagi hátterem és nem a páromból élek meg.. A könyvtáros munka nekem pedig csak hobbyból van! Csak hogy megnyugtassam. Több cég társtulajdonosa vagyok ebből meg ha a havi megélhetésem és a páromé is, amit meg ő keres az pedig az övé és mindene megvan.

De én kérek elnézést tőletek hogy megtehetem anyagilag ezt az egészet.

És nem illik és nem is emberséges úgy véleményt alkotni hogy nem ismersz semmilyen körülményt..

Ennyit az emberek segítőkészségéről..Tisztelet a kivételnek!

2015. ápr. 9. 13:01
 18/18 anonim ***** válasza:
nyugodtan verd át, aztán majd jöhetsz ide írogatni, hogy mikor jön a családi mert abból tudsz majd csak pelenkát venni...
2015. ápr. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!