Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Babát szeretnék! Valami tipp...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Babát szeretnék! Valami tipp a gondomra?

Figyelt kérdés

Lassan 6 éve szedem a gyógyszert, de babát szeretnék. Na most a pontos helyzet az hogy a párom még nem szeretne de azt mondta ha véletlen becsúszik akkor nem fog belőle ügyet csinálni hisz nem terveztük hanem csak becsúszott.. Na szóval a lényeg a következő mivel látja azt most minden nap beveszem a gyógyszert és ha még el is felejtem vagy nem látja hogy beveszem akkor rákérdez. Nem-e tud nekem valami tanácsot adni hogy mivel tudom kiütni a fogamzásgátló hatását??

Tudom hogy ez önző dolog a részemről de a párom dolgozik ( kamion sofőr) így ő világot lát, én pedig egy könyvtárba csücsülök. Most vagyok 21 éves de körülöttem nagyon sokan babáznak és olyan jó látni és én is nagyon szeretnék.. és volt már egy másik oldal ahol segítséget kértem de nem igazán voltak segítő készek tehát ha valaki itt is akadékoskodni szeretne előre jelzem hogy van elég nagy anyagi hátterem a gyermek felneveléséhez.

Nagyon szépen kérem aki tud valami jó kis tippet nekem legyen kedves és írja meg.



2015. ápr. 7. 23:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
21 évesen ne akarj babát, nem olyan jó, mint hinnéd.
2015. ápr. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ez nem egyedül a te döntésed, hanem kettőtöké. Inkább beszéld rá, ahogy egy nőnek tudni kell rábeszélni az embert.
2015. ápr. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nekem most 12 hetes a kislányom, és ha a párom ilyet csinált volna, biztosan elhagyom és ráveszem, hogy elvetesse a gyereket. Mindenképpen beszéld meg vele, hogy te már gyereket szeretnél, ha és mindketten benne vagytok akkor vágjatok bele, mert hidd el nekem, hatalmas szükséged lesz rá az első 6-12 hétben, és ha nincs veled (lelkileg és testileg 100%osan), vagy nem segít az valami iszonyat teher lesz számodra. Ha jót akarsz, és neme gyedül akarod felnevelni a gyereket, akkor ne csinálj ilyet.
2015. ápr. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
40%
ha megmikrozod a kapszulat vagy nagy ho eri elvileg hatastalan lesz
2015. ápr. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 DiMalto ***** válasza:
ilyentől ne akarj gyereket... Ha valahogy sikerül kicselezni, akkor egy hazugságra alapoznál egy gyereknevelést..sz.rul is elsülhet
2015. ápr. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Még jó hogy tanácsot kértem és segítséget és nem egy csomó pszichológust ez az egyik.. A másik meg az hogy az életem előzményiről nem tudok semmit.. Sőt a harmadik pedig az hogy lehet hogy szüksége lenne rá az elején de úgy sem lesz itt. Ha van gyereken ha nem akkor is csak hétvégén látom. És mi az hogy ilyentől ne akarj gyereket?? Mi ez már könyörgöm hogy írhat ilyet valaki van jó anyagi hátterem igen de nem milliomos vagyok.. valamiből meg kell élni!! A gyerekeket szeretem és a páromat is.


Kösz a sok segítséget!!!

2015. ápr. 7. 23:52
 7/18 anonim ***** válasza:
Cseréld ki a tabikat egy arra megkülönböztetésig hasonlító vitamin tabikkal, értem én h nem psicholögus kell neked de azért igazul is van egy felől... Remélem jó ötletet sikerült adnom
2015. ápr. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Pcsfej ideje ezt megbeszelned a paroddal nem velunk!!! Mond meg neki hogy babat akarsz! Nyomatekositsd!
2015. ápr. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Szereted a párod és megis be akarod csapni? Akkor ez nem szerelem.
2015. ápr. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Missi_Key ***** válasza:
81%

ahhoz is van anyagi háttered hogy egyedül neveld fel? gyerektartás nélkül?


inkább láss te is világot, önző szuka..ilyenkor szégyellem hogy nő vagyok komolyan...

2015. ápr. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!