Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló módszerek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló módszerek érdekelnének. Az óvszert nem szeretem. Ajánlanátok néhányat?

Figyelt kérdés

Most hagyom abba a fogamzásgátló tabletta szedését egy kis időre, de mivel már olyan fejlett a technika, ezért érdekelnének más fogamzásgátló módszerek is. Az óvszert nem igazán szeretem, max. legutolsó esetben.

Engem főként a hüvelygyűrű érdekelne, hogy kell használni, meddig véd, rendszeresíti e a menstruációt, kb mennyibe kerül stb...

De más fogamzásgátló módszerekről is írhatnátok. Főként, hogy mennyibe kerül, meddig hat, hogy kell alkalmazni

Előre is köszönöm


2010. febr. 19. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:
erényöv :D
2010. febr. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

elmész a nőgyógyászhoz vagy bemész egy gyógyszertárba és mindent megtudsz

De akár a neten is meg tudod nézni( betegtájékoztató,ár ...stb)

2010. febr. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
miért hagyod abba? mert ha pihentetni akarod a szervezetetdet, az azt jelenti, hogy nem használsz hormontartalmú készítményeket. mivel a gyűrű is tartalmaz hormont és ugyanazon az elven működik, mint a tabletta, nem értem, miért hagytad abba a gyógyszert!
2010. febr. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
elég magas tartalmú gyógyszert szedtem már egy kis ideje, ezért hagyom abba egy ideig, max fél évre, amíg kiürül a szervezetemből.
2010. febr. 19. 11:25
 5/8 A kérdező kommentje:

ja, és bocsánat, hogy itt kérdezősködöm, de én nem a sablonszövegre vagyok kínáncsi, amit itt-ott lenyomnak, hanem azoknak a tapasztalatára, véleményére, akik használnak vagy használtak valamikor ilyeneket.

nekik köszönöm a választ.

2010. febr. 19. 11:26
 6/8 anonim ***** válasza:

nos azzal semmit nem érsz ha a foggátlót gyűrűre cseréled, pihentetés céljából.

igazából az óvszer és a tabletta az ami a legbiztonságosabb védekezési módszer.

a többinél van esély a teherbeesésre, ezért megszakítással szokták csak ajánlani, de az meg nem szex.

úgyhogy vagy maradsz a tablettádnál, max ha bajod van a hormontartalmával (mitszedsz? triregolt?) akkor menj el a nőgyógyászhoz, és kérj alacsonyabb hormontartalmút.

2010. febr. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
pontosan egyetértek az alőző hozzászólóval, mondjuk a gyűrű is biztonságos, én úgy tudom. én a kis hormontartalmú gyógyszerről tudok nyilatkozni. elég régóta szedek yadine-t. nekem bevált, semmi panaszom nincs, megbízható, mondjuk elég drága (mondjuk mihhez képest, mert a gyűrű drágább), kb 8000 Ft a 3 havi.
2010. febr. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

igen, triregolt szedem már egy ideje.

De azt hiszem rosszul fogalmaztam, majd a pihentetés után szeretnék valami mást is kipróbálni

2010. febr. 19. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!