Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet így terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet így terhes?

Figyelt kérdés

A barátnőmnek hétvégén kell , hogy megjöjjön ( szombat - vasárnap) és pénteken a menstruáció előtt 1-2 nappal lefeküdtünk, óvszer nélkül. Kivettem a sperma nagyrésze(?) ráment , de mintha bele is ment volna egy kevés. De nem vagyok benne biztos, mert mikor kivettem akkor mintha tiszta lett volna a farkam és utána élveztem rá a hasára... Ő nem érzett semmit... Mondjatok valamit, hogy mit ajánlotok?

Esetleg ma van péntek várjak hétfő reggelig hogy megjön-e ? Ha nem vegyek egy 72 órás esemény utánit ? Vagy mit ajánlotok?



2015. ápr. 3. 19:34
 1/8 To7ka ***** válasza:
Ennyire közel a menstruációhoz annyira nem veszélyes, és ha jól tudom még mindig nem dobálják csak úgy az alkalom utáni tablettákat. Arra tippelnék, hogy elég ha vártok, de tudja a fene..:) Remélem nem lesz baj, legközelebb okosabban.
2015. ápr. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt ajánlom, hogy nőj fel a szexhez, és ne legyél ilyen idióta, hogy védekezés nélkül szexelj. :)
2015. ápr. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

To7ka

köszönöm szépen a válaszod pár nap múlva írok!


az "osztásokra" nem vagyok kíváncsi :)

2015. ápr. 3. 19:41
 4/8 A kérdező kommentje:
ui: menstruáció jelei már kijöttek a héten pattanás...puffadt has több alvás, evés
2015. ápr. 3. 19:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát hülyéknek nem való a szex.
2015. ápr. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"az "osztásokra" nem vagyok kíváncsi :)"


Most komolyan ennyire h..k nem lehettek?!


Mit tanultatok biológiából, vagy mit mondtak nektek a felvilágosító órákon?

Gondolom mind a ketten hiányoztatok, különben tudnátok, hogy MINDENNEMŰ VÉDEKEZÉS NÉLKÜLI SZEXUÁLIS EGYÜTTLÉT ALKALMÁVAL VAN ESÉLYE, HOGY A CSAJ TERHES LEHET!


Főleg úgy, hogy lehet, hogy még ment is bele!


Én a biztonságra mennék, és inkább vegyetek egy 72 órási tabit! Kb 5-6 ezer forint, és a csajszinak meg fel fogja borítani a hormonháztartását, de inkább ez, mint a terhesség!


És tanuljátok már meg mindörökre, HA SZEX, AKKOR VÉDEKEZZETEK!!!!!!!!!

2015. ápr. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megjött!
2015. ápr. 5. 19:27
 8/8 anonim ***** válasza:
És a barátnődnek is?
2015. ápr. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!