Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esélye, hogy terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye, hogy terhes lehetek? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Tegnap este házibuliban voltam, túl sokat ittam, és lefeküdtem az egyik sráccal. Nem védekeztünk, de nem élvezett belém, ráadásul ő is nagyon sokat ivott és dohányzik 3 éve. Tudom, hogy az előváladékban is lehet spermium. Kiszámoltam, nem ovuláltam de tudom hogy spontán is lehet. Az eseményutáni tablettán kívül vannak olyan "házi módszerek" amivel biztosabbra mehetek? Értem ez alatt a nagy mértékű fizikai megerőltetést például.

Válaszotokat előre is köszönöm!

19/L



2015. ápr. 3. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Antiribi tablettabol 3*1-et, es minden buli elott meg egyet.
2015. ápr. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm hasznos válaszod!
2015. ápr. 3. 16:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs mit. Tenyleg nem erzed hogy gaz vagy?
2015. ápr. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kicsi az esélye, de lehetsz természetesen. Hiába,a tested akár mikor megviccelhet. Nincs olyan módszer,amivel ha esetleg megtörtént volna, elvetélnél. Csak a tabletta és az abortusz. Várj s tesztelj.
2015. ápr. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2015. ápr. 3. 16:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Házi módszer? Gratulálok. Inkább azonnal menj el esemény utáni tabiért. Annál, hogy összefekszel vmi buliban egy sráccal már csak az a kellemetlenebb, ha teherbe is esel. Ne bízd a szerencsére a dolgot.
2015. ápr. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!