Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A lányok miért tartják azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért tartják azt evidensnek, hogy a fogamzásgátlójukat a pasijuknak kell kifizetni?

Figyelt kérdés
Egyre több helyen hallom,hogy a fiúkkal fizettetik a fogamzásgátló tablettákat. Én is lány vagyok,de soha még csak eszembe se jutott,hogy a pasimmal fizettessem ki. A tablettát nekem kell szedni ráadásul akkor is,ha nincs velem. A gumit persze vegye meg ő azt neki kell "használni" és csak akkor ha velem van. Ha nem jó a gumi ne a pasinkat szívassuk már, nem csak ők akarják a szexet.

2015. márc. 31. 21:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, és nem tartom "evidensnek", sőt, teljes egészében én fizetem magamnak, pedig elég drágát használok (hüvelygyűrűt). Fel se merült bennem, hogy a barátomnak bele kéne adnia , persze ha együtt fogunk élni, az egy más helyzet, meg tudom, hogy most is adna rá ha épp nem lenne pénzem rá. Én úgy gondolom, hogy mivel a barátom többször hív meg apróbb dolgokra, mint én őt, "cserébe" én meg fizetem ezt nélküle.

Meg amúgy is nekem fontosabb, én nem akarok terhes lenni.

2015. ápr. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló, teljesen egyet értek veled... nyilván a pasim úgy se fogadná el,ha én akarnám meghívni valamire vagy ilyesmi meg nem én szoktam neki virágot vinni,hanem Ő nekem, akkor már szerencsétlennek had ne kelljen még a tablettámat is fizetnie...


A többi válaszolónak pedig még mindig hangsúlyoznám,hogy nem olyan párokról beszélek, akik együtt élnek közös kasszán,hanem 16-17 éves "kis"lányokról akik még bőven anyuci meg apuci pénzén élnek...

2015. ápr. 7. 15:36
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha nincs pénzük akkor ne dugja ak vagy keressenek diákmelót de akkor se várják már el hogy kizárólag a másik fél perkáljon. Közösen rendezzék az anyagiakat mindegy mivel védekeznek.
2015. ápr. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!