Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A lányok miért tartják azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért tartják azt evidensnek, hogy a fogamzásgátlójukat a pasijuknak kell kifizetni?

Figyelt kérdés
Egyre több helyen hallom,hogy a fiúkkal fizettetik a fogamzásgátló tablettákat. Én is lány vagyok,de soha még csak eszembe se jutott,hogy a pasimmal fizettessem ki. A tablettát nekem kell szedni ráadásul akkor is,ha nincs velem. A gumit persze vegye meg ő azt neki kell "használni" és csak akkor ha velem van. Ha nem jó a gumi ne a pasinkat szívassuk már, nem csak ők akarják a szexet.

2015. márc. 31. 21:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%

Nem evidens, viszont, ha már több éve együtt élsz a pasiddal, akkor a közös kasszából megy.

Vagy ekkor is úgy fogod gondolni, hogy a több ezer forintos gyógyszeredet majd a saját fizetésedből egymagad veszed meg?

Még a felesben való megvétel se jutott eszedbe?

2015. márc. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Miért gond ha nem a csaj veszi meg,nem értem ... Ha nincs pénze,stb.,nyugodtan megveheti a srác is,közös érdek.
2015. márc. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%

Mi van? Nem, nem evidens.

Ha arról van szó, hogy "mert nem vagy képes gumit húzni", akkor legalább ennyit tegyen meg, mondjuk. De amúgy ja, közös kassza,

2015. márc. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Itt nem arról van szó,hogy a srác felajánlja,hogy majd kifizeti neki,hanem egyből úgy indul,hogy ok akkor a pasi fizeti... és sajnos itt nem olyanokról beszélek, akik már együtt élnek közös kasszán hanem 16-17 évesekről... ha valakivel együtt élek, közös kasszán az már megint más tészta

ha nekem a pasim azt mondaná,hogy fizessem ki a gumiját nem igazán tetszene...

2015. márc. 31. 21:26
 5/13 MolotovPunk ***** válasza:
30%
Hát passz.Kinél hogy...Nekem eddig az összes volt barátnőm magának vette meg saját pénzéből a fogamzásgátlóját.
2015. márc. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
Normális esetben, tartós kapcsolatnál közösen szokták állni a védekezés költségeit.
2015. márc. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mi pár hétig óvszerrel toltuk, aztán ráálltunk a fogamzásgátlóra. Az óvszert én, a fogamzásgátlót elsőnek ő vette meg.


Most úgy vagyok vele, ha eszembe jut, és meglátom akkor én adok rá pénzt, de ez ugye hol eszembejut hol nem, így ha hónapokig elfelejtem, akkor körülbelül az elfogyasztott, illetve megvett hiányosságaim felét pótolom.


Ő még ilyenért sose szólt, tudja hol van a pénzem otthon, tudna kivenni ha akarna, sőt volt már, hogy kellett neki onnan, de másért, és akkor is szólt, és nem nagy összeg.


Egyáltalán nem anyagias, és ezért is érzem biztonságban ott a pénzem ahol van, bár sose tartok ott sokat, csak.. amennyi kell a háznál vész esetére.


Bár tegyük hozzá hogy mi (ő meg pláne) éppen hogy "felnőtt korban" vagyunk, azaz még csak sokat alszunk együtt, de nem lakunk együtt. (de azt is túlzás kijelenteni, hogy külön lakunk)


És a fentieket mind úgy mondom, hogy neki ha van is pénze, az csak pár-ezer forint, nekem azért van egy fix minimum. De igazából azt nem engedi, hogy 100%-ban én fizettem a gyógyszert. Bár mindig visszaadom neki valami értékként, mert ő annyira nem tud így magára gazdálkodni - pénzhiányában.

2015. márc. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy hogyan szokás meg hogy mennyi az ára havi szinten annak a tablettának de 5.000-t simán állnék belőle.

Eddig csak egy barátnőm volt, vele gumival védekeztünk. Nem tudom már hogy milyen árban vannak az óvszerek de rendszeres szex mellet havonta pár ezer tuti elmegy arra is. Akkor inkább kicsengetem azt a pénzt tablettára.

2015. márc. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%

Igen, erről én is hallottam már.......

Személy szerint én soha egy pasimmal sem fizettetem ki a tabimat, eszembe sem jutott.

Most hogy komoly kapcsolatban élek és közös kasszán vagyunk, így nyilván a közösből megy el,de nincs ezzel probléma. Ez természetes.

2015. ápr. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A védekezés két fél dolga és ha már lány bombázza szét a szervezetét hormonokkal, szerintem azért illik beszállni a pasinak anyagilag, mert ő is élvezi a "hasznot". Evidensnek nem evidens természetesen, de ha gumit hasznánánk rendszeresen, szerintem azt is úgy kéne, hogy 1x a csaj, máskor meg a pasi veszi.
2015. ápr. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!