Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Peteérés lehetséges 72órás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Peteérés lehetséges 72órás tabletta után?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap vettem be,és ma peteérésem van.

Ettől még lehet hatásos?

köszönöm


2010. febr. 17. 22:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Elvileg a 72 órás vagy a peteérést vagy a beágyazódást akadályozza meg.Ezért mondtam,ha úgy érzed,hogy van peteérésed,akkor az előfordulhat,de akkor még ott van a beágyazódás,amire hathat.Teljesen biztosan sajnos nem tudlak megnyugtatni,de tényleg jók az esélyeid arra,hogy ne ess teherbe.Annál biztos,hogy lényegesen jobbak,mintha csak pharmatexet használtál volna. Egyébként nem gondolkodtál más védekezési módszeren? Mert a 72 órásat állandóna nem veheted be és a pharmatex hatékonysága nem lesz jobb,nem a legmegbízhatóbb.

Utolsó voltam.

2010. febr. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Sőt már olyanokon is gondolkodtam,hogy lehet ez hozta meg hamarabb a peteérésemet:S És így ami életben maradt spermium azt elkapja.

Nagyon aggódok:( És kombinálok.

2010. febr. 19. 23:08
 13/16 A kérdező kommentje:

Amúgy teljesen igazad van,más után kell néznem,mert ezt tényleg nem lehet állandó jelleggel használni,a Pharmatex hatása pedig valóban nem javul,marad az óvszer,vagy állandó hormonális fogamzásgátló.

Nagyon kedves vagy,hogy válaszoltál:)

2010. febr. 19. 23:10
 14/16 anonim ***** válasza:
Igen,azt látom :) Jó krimi író lennél,csavaros az agyad :D De ennyire szerintem ne parázz rajta.Gondolj arra,hogy mindent megtettél,amit ebben a helyzetben meg tudtál tenni és ha idegeskedsz sem lesz jobb a helyzet,nem tudsz mást tenni,mint vársz és szerintem van okod bizakodni.Pharmatex+ 72 órás elég jó ok a bizakodásra.
2010. febr. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
És ha a peteérést nem akadályozta meg,lehet a beágyazódást is fogja hagyni.
2010. febr. 19. 23:11
 16/16 anonim ***** válasza:
Lehet,bármi lehet,de tényleg nem tudsz ennél többet tenni,hogy megakadályozd a dolgot.Azzal,hogy idegeskedsz nem lesz jobb,csak kikészülsz.Az is lehet,hogy beképzeled a peteérést a pánikodban,lehet,hogy ha csinálnál egy ovulációs tesztet,akkor kiderülne,hogy nincs is.Ha mégis van,akkor még mindig nem biztos,hogy megtermékenyíteték a spermiumok,lehet,hogy a pharmatex mindet kinyírta.Ha mégsem,akkor még mindig ott a 72 órás a beágyazódás megakadályozására.Ez hidd el elég sok akadály,hogy merj optimistábban gondolkodni!
2010. febr. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!