Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Peteérés lehetséges 72órás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Peteérés lehetséges 72órás tabletta után?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap vettem be,és ma peteérésem van.

Ettől még lehet hatásos?

köszönöm


2010. febr. 17. 22:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nyugi. hatasos.
2010. febr. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2010. febr. 17. 23:18
 3/16 anonim ***** válasza:
amúgy honnan tudpd h peteérésed van?
2010. febr. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
allitolag lehet erezni. de a tabletta elég sok hormont tartalmaz, szinte lehetetlen teherbeesni mellette, amugy miért kellett bevenned?
2010. febr. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Lehetetlen? 86%-os a 72 órás tabletta...nem árt utána tesztet csinálni, nehogy meglepi érjen..
2010. febr. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
szinte lehetetlen. van, aki a megszakitásra is azt mondja, h lehetetlen. a 72 orasra akkor joggal lehet mondani, h lehetetlen, nem?
2010. febr. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
csak azért kérdeztem h honnan tudja h peteérése van-e, mert ugye a peteéréses tünetek majdnem ugyanolyan mint a menzesz előtti tünetek...
2010. febr. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Figyelek a testem jelzéseire,és most fáj a hasam,13 napnál járok,valamint a folyásom is azt mutatja.

Pharmatex-el védekeztünk a ciklusom 10.napján,de úgy döntöttem elmegyek és feliratok egy ilyen tablettát az aktus után 20órával vettem be.

2010. febr. 18. 00:09
 9/16 anonim ***** válasza:
Lehet peteérésed és meg is termékenyülhet ( bár ennek azért kisebb akadályát képezi a pharmatex,mert legyilkolja a fickókat),de ha mégis megtörténik a 72 órás valószínüleg meg fogja akadályozni a beágyazódást.Persze hiba százalék mindig van,de az esélyek jók,hogy ne legyen baba.
2010. febr. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod,azért aggódok ennyire mert nem tudtam túl mélyre felhelyezni a Pharmatexet.Lehet egyet sem pusztított el,akkor utána 2 nappal meg peteérés,pedig állítólag nem lehet a tabletta mellett.Remélem csak túl parázom a dolgot
2010. febr. 19. 23:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!