Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A menstruáció 5. napját...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A menstruáció 5. napját hogyan kell nézni?

Figyelt kérdés
Ha nekem szerda délután jött meg (5korul), akkor a hetfo délelőtt még az 5. napnak számít? Fogamzásgátló szedése miatt kérdezem, azt mondta a doki az 5. napon kezdjem, de csak holnap tudnám kivaltani.
2015. márc. 29. 11:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Kezdd akkor hétfőn, de az első hónapban végig védekezzetek óvszerrel is.
2015. márc. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Úgy tudom egy hétig kell csak, ha még az 5. napon kezdem, nem?
2015. márc. 29. 11:55
 3/10 anonim ***** válasza:
De ha hétfőn szerzed be, az már nem az ötödik nap. Én a helyedben nem kockáztatnék ilyenekkel, persze te tudod, csak ha neked mindegy, hat-e a tabletta, nem értem, minek akarod egyáltalán szedni :D
2015. márc. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

De hát azért kérdeztem... Mert hogy szerda délután jött csak meg, gondoltam az nem számít teljes napnak :-D egyáltalán nem mindegy hogy hat-e, sőt arra van szükségem, hogy minél hamarabb hasson...

Csak nem voltam rendesen kivizsgálva és félek bevenni, ezért el akartam menni még egy dokihoz bizt

os ami biztos, mielőtt elkezdem

2015. márc. 29. 12:14
 5/10 anonim ***** válasza:

én mindig úgy nézem h attól a naptól amikor megjött

tehát pl szerdán jött meg akk pénteken már harmadik nap

2015. márc. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem voltál rendesen kivizsgálva???

Bas..zus, akkor inkább ne is szedj semmit!

Előbb egy vérvétel, rákszűrés minimum! Amennyiben ezeken nem estél át, úgy semmikor se kezd el szedni.

Ha ez megvolt, akkor lehet.

Egyébként a szerda volt az első nap, vagyis ma, vasárnap van az 5. nap.

És nem ezért vagy azért, de bárhol elolvas az ember egy betegtájékoztatót, általában mindig azt írják, hogy a vérzés első napján kezdje el szedni az ember. Elkezdheti a többedik napon is, akár a 2-5. napon is, viszont akkor még kell 1 hétig kiegészítő védekezés, de nekem már a holnap az a 6. nap!

Tehát akkor nonstop kiegészítő védekezés az egész hónapban!

Sőt, ha biztosra akarsz menni, akkor ha be is vennéd az 5. napig, akkor is biztosabb, ha az egész hónapot védekeznél más módon is a biztonság kedvéért.

Amúgy szerintem ha eddig kibírtátok gyógyszer nélkül, akkor az az 2-3 hét már nem oszt nem szoroz szerintem!

2015. márc. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ez sajnos bonyolultabb ennél, borzasztóan messze lakunk egymástól és most végre itt lesz egy hónapig. Nagyon szeretném, ha már ebben a hónapban védene a tabi...
2015. márc. 29. 14:01
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor előbb kellett volna gondolkodni.
2015. márc. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Neked meg meg kéne tartani a bunkó véleményedet magadnak.
2015. márc. 29. 14:34
 10/10 anonim ***** válasza:

"Ez sajnos bonyolultabb ennél, borzasztóan messze lakunk egymástól és most végre itt lesz egy hónapig. Nagyon szeretném, ha már ebben a hónapban védene a tabi..."

És akkor mi van, ha nem is szedhetnél gyógyszert, hanem gumival kéne védekezni? Vagy akkor játszanátok megszakításost, hátha lenne egy gyerek? Nem gondolnám, hogy bármi fontosabb lenne az ember egészségénél, illetve annál, hogy a legbiztonságosabb formában legyen együtt valakivel védekezés szempontjából.

Majd legközelebb, ha kifejtette a hatását a gyógyszer, akkor majd csináljátok gumi nélkül! Szerintem még mindig jobb, mint utána egy abortusz, vagy egy nem kívánt terhesség, pár perc gumi nélküli élvezet miatt!

2015. márc. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!