Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi lehet a baj ha két hónapja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj ha két hónapja nem jött meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egyik este barátommal szexeltünk ám amikor már érezte hogy el fog menni kivette, volt gumi ám ahogy kivette jött is a Váladék és akkor vettük észre hogy a gumi kiszakadt. Először nagyon féltünk de rá másfél nappal bevettem egy esemény utánit, rá pár nappal meg is jött habár elég gyengén alig alig. Most viszont azóta eltelt 2hónap körülbelül és ezerszer görcsölt a hasam úgy is éreztem, hogy na most meg fog jönni de még mindig nem jött meg és habár nem igazán aggódom hogy esetleg terhes lennék mert ekkor már érezném de azért aggaszt, hogy mi lehet a baj.Tudom hogy az esemény utáni miatt a hormonok vicceskednek de azért remélem van valaki aki meg tudja erősíteni a sejtésemet ,hogy itt tényleg csak a hormonokról van szó mástól félnem nem kell...tesztet vennékde eléggé félek.

2015. márc. 23. 19:05
 1/2 anonim válasza:
Ha vettél be esemény utáni tablettát, akkor elvileg nem lehetsz terhes. valószínűleg csak a hormonok. De ha rövid időn belül nem jön meg, szerintem érdemes lenne felkeresned a nőgyógyászodat.
2015. márc. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hormonzavar(mi más lenne)
2015. márc. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!