Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszer lyukadásról valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszer lyukadásról valaki mesélne?

Figyelt kérdés

Ha kilyukadt az óvszer akkor a végén mikor a párom veszi le az óvszert és a sperma benne van és köt egy görcsöt az óvszer végére és megnyomja az óvszert hogy kiszakadt-e és ahogy nyomja ugye buborék keletkezik és nem jön semmi akkor az azt jelenti hogy nem lyukadt ki ugye?

Sőt nem is bennem szokott elélvezni nehogy a gumi lyukas legyen..hanem mindig kiveszi belőlem.

Szakad guminál ha megnézzük ugyan úgy mint ahogy leírtam akkor folyik belőle rendesen gondolom.


2015. márc. 28. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Szakadás?

A farkam tövére felgyűrődik!

2015. márc. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ahogy mondod, de azért ne legyetek ennyire paranoiásak
2015. márc. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Húú akkor biztos észre lehet venni ha elszakad :D

főleg ha ennyire látványos. Nagyon vigyázunk a védekezéssel nem szeretnénk még kisbabát. Mindig megnézi nem-e csöpög belőle a sperma.Nem engedem hogy bennem élvezzen el mindig kiveszi előtte.Nektek volt már szakadás? :D minden szakadás,lyuk ennyire észrevehető? Sokan írják hogy nem is vették észre..

2015. márc. 28. 15:01
 4/8 anonim ***** válasza:
A gumi azért van, hogy benned élvezhessen el. Nem kell ennyire félni.. Így szinte értelme nincs szexelni.
2015. márc. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A saját hibánkból csináljuk így mert történt e miatt baleset és ő is e mellett döntött.. így 99,99% hogy nem esek teherbe.
2015. márc. 28. 15:06
 6/8 anonim ***** válasza:

ha normálisan használják, nem szakad el az olyan könnyen

szóval nem kell ettől annyira félni

nem baj ha utána ellenőrzitek a biztonság kedvéért, de több óvintézkedés felesleges

2015. márc. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagyon őszinte leszek, az óvszer annyira biztonságos, hogy hosszú éveket védekeztem vele így, bár egy időben gyógyszert is szedtem, de most is pl. óvszert használunk a páromnál és rengeteg sok aktust csináltam végig gumiban, de soha egyetlen egy gumi sem szakadt ki.

Szóval ne parázz már!

Ha egy gumit előírás szerűen használnak, nem szakad ki!

2015. márc. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Én inkább óvszer párti vagyok mint gyógyszer.

Köszönöm a válaszokat!

2015. márc. 28. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!