Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most fogamzásgátló gyógyszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most fogamzásgátló gyógyszert szedek, de szeretnék áttérni injekciózásra, aki tud erről többet, és valaki él ezzel a lehetőséggel mesélne róla? Kitől kell kérni, mennyibe kerül, stb.

Figyelt kérdés
2009. nov. 10. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
nem élek ezzel a lehetősséggel, de az egyik ismerősöm ezt kapja. a nődoki írja ugyan úgy ki. ha jól tudom ő is adja be neki. olyan dózist kap, hogy 3 havi tabinak felel meg. ezt egyszerre kapja. magyarán mondva csak a 3 hónap után van neki mesije.
2009. nov. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
incjekció alatt nincs vérzés. és ha beadják akkor nincs visszaút, nem lehet visszacsinálni... és elég komoly mellékhatásai lehetnek, amiktől hónapokon át szenvedni fogsz. meg kell nagyon fontolni mielőtt belevágsz.
2009. nov. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ha folyamatosan adják, 3 havonta akkor tudtommal nincsen menzesz abszolút.

amúgy veszélyes, mert nemtudhatod mi lesz a mellékhatása, éshakijön valami, akkor sem tudod abbahagyni, mivel már beinjekcióztéák a szervezetedbe....

2009. nov. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Beszéld meg a nőgyógyásszal, de szerintem ezt a menstruáció leállítása miatt adják, pl mióma esetén. Nagyon sok mellékhatása van. Ha még nem szültél, nem kéne erőltetni.
2009. nov. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, ahogy hallottam a tabletta is egy elég nagy hormontartalmú dolog, nem beszélve egy 3 hónapos injekciótól.
2009. nov. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
jajj, kedves utolsó válaszoló.. a kedvenceim a " hallottam, h.. " kezdetű mondatok. és kitől hallottad? a baratnodtol? mert ha igen, akkor akár el is felejtheted.. én meg tudod mit hallottam, sőt, mit tapasztalok?? h ez a legbiztonságosabb védekezési modszer. és honnan veszed h magas hormontartalmu?? fiatal nőknek, meg ugy altalaban is, alacsony hormontartalmut irnak fel.
2009. nov. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!