Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Baba vagy nem baba?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baba vagy nem baba?

Figyelt kérdés

A barátnőm menstruációja kb másfél napja késik. Természetesen aggódunk mert nem vagyunk felkeszülve egy kisbabára és az elvetetés is komplikált lenne mivel nem töltötte be a 18 évet igy kellenek a szülői engedélyek és akkor már komplikált lenne és durva sokk mindenki számára.


Biztató jel, hogy megpuffadt a hasa, volt fehér folyadék és a pattanásai is tömegesszámban előjöttek, ahogy eddig is mensi előtt. Óvszert rendszeresen használunk amit sex után mindig ellenőrizunk és nem találtunk eddig egyet sem kiszakadva.


Talán amiért késhet a mensije és nincs köze a gyerekhez az az,hogy mostanság nem jár tornázni mint régebben és nem táplálkozik rendszeresen és nem feltétlenül egézségesen.


Mit javasoltok? Hétfő reggel vagy akár már holnap délután is biztosan veszünk egy tesztet. De pl ha terhes lesz akkor mihez kezdjünk?


19 Fiú 16 lány



2015. márc. 28. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Terhes vagy.
2015. márc. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Másfél nap még bőven belefér. Egyrészt rásegít a stressz is erre, valamint még 16 évesen valószínűleg bőven nem állt be a menzesze. Ne aggódjatok, nem terhes.
2015. márc. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem az. De ha igen akkor vannak opciók mint pl abortusz, de gondolom ezt egy szexuálisan felvilágosított embernek tudnia kellene
2015. márc. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem nemrég másfél hónapot késett egy napos láz miatt, szinte mindig késik minimum 2-3 napot, ez a megszokott. A barátnőd 16 éves, az is lehet, hogy még nem állt be a menstruciója, én 20 éves vagyok és még mindig nem állt be.
2015. márc. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1,5nap? Az semmi.


Biztos meg fog jönni a menstruációja.


Szex után 2héttel érdemes tesztelni.


Abortuszra kell vinni szülői beleegyezéssel,ha terhes lenne,és nem akarják a szüleitek sem a babát.

2015. márc. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Másfél nap az semmi! Meg ha mindig ellenőrzitek a gumit, akkor észrevetted volna ha gond van. Szerintem némi aggodalomra akkor van ok, ha egy hét múlva se jön meg
2015. márc. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
vettél tesztit a barátnődnek? Mi lett a vége? gyerek vagy nem gyerek?
2015. márc. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!