Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek-e terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek-e terhes?

Figyelt kérdés
A párommal együtt voltunk az éjjel és nem védekeztünk, azonban ő próbálta mégis időben abba hagyni, de nem tudjuk, hogy mennyire sikerült. 3 napja ért véget a menszim, mennyi az esélye hogy terhes lehetek? Az első 5 napba, a menstruáció után kevés az esélye a megtermékenyítésnek??

2015. márc. 21. 14:02
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Amúgy egy patikusnővel beszéltem, és ő mondta, hogy nem szükséges tablettát vegyek, pedig akartam :) hogy legyen tiszta aki nem érti...
2015. márc. 21. 14:39
 12/17 anonim ***** válasza:

Az eset mikor történt? Ha benne van még a 72 órában, akkor sürgősen vegyél gyógyszert!


És ha a patikus azt mondja, hogy ugorj a kútba, akkor fogsz neki hinni?


Most kinek az érdeke az, hogy ne legyél terhes, az övé, vagy a tiéd? Ha a tiéd, akkor vedd meg azonnal az eseményutánit!


És igen, lehetsz terhes!


És miért nem védekeztetek? Ennyire drágának találjátok az óvszert?

Csak megsúgom, egy eseményutáni kb 6000 Ft, egy gyerek felnevelése meg még több!


Végül is a ti életetek, úgy cseszitek el, ahogy szeretnétek.

Viszont, ha tervezitek a gyereket, akkor jó úton jártok!

2015. márc. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Még időben vagyok, az éjjel történt kb. 2órakor...köszi
2015. márc. 21. 14:51
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés: milyen hosszúak a ciklusaid, és hány napig tart nálad a menzesz? Ugyanis így kiszámolható, mikor lesz peteérésed...


A spermiumok odabent 3-5 (extrém esetben akár 7) napig életképesek, és megvárják a tüszőrepedést!

2015. márc. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

A patikus részletesen kikérdezett a ciklusod milyenségéről is?

Illetve arról, hogy fel tudtok-e nevelni egy gyereket?

Esetleg átvállalta, ha mégse lenne igaza?


Jelenlegi helyzetemben nem vennék be én se egy ilyen miatt gyógyszert, mert nem lenne gond a baba,

de ha igen, akkor nem is gondolkodnék rajta!

2015. márc. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Igen,pár nap múlva esetleg beágyazódás lehetséges(némi esély van).2hét múlva teszt.
2015. márc. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Bocsáss meg, hogy csak "pofáztam". Ha semmi okosat nem mondtam, te mégis mennyire vagy okos, ha csak utólag tudsz gondolkodni? Nem tartom meg a véleményem, azt írok és oda, amit és ahova akarok. Engem (minket) az ilyen felelőtlen hü_lyék kérdése húz fel, úgyhogy legközelebb tartsd meg magadnak a kérdésedet. Én is tudok így viszonyulni a dolgokhoz.

Üdv: Egy korábbi válaszoló (pofázó).

2015. márc. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!