Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a véleményetek erről?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
sziasztok! a barátnőmmel lefeküdtünk nem rég.. aztán késett neki elég sokat.. de nagyon féltünk mindketten hogy baj van.. próbáltam végig nyugtatni hogy ne féljen ennyire meg ugye védekeztünk is rendesen (nem szakadt ki, nem volt semmi baj) aztán vett tesztet is majd azt mondta h terhes.. később meg mondja hogy átvert meg hogy mégsem az.. jó vicc (hát mondhatom jól megijedtem). azt gondolom hogy ez nem volt szép tőle.. tényleg próbáltam nyugatni meg minden és ezzel szórakozik.. mit gondoltok? köszi

2015. márc. 18. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Két pofon majd rendbe rakja
2015. márc. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én viccből szakítanék vele... Menjen az ilyen a francba.
2015. márc. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen még csak eszembe se jutott soha... Meg ha valakit ezzel akarnék szívatni, nemhiszem hogy lenne szívem 5 percnél tovább gyötörni...

Szerintem a barátnőd még nagyon gyerek...

2015. márc. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Így tennék sorban, ahogy írtátok.
2015. márc. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi. akkor úgy látszik nem csak én gondoltam így. biztos néha ha csak úgy "poénból" megcsalnám valakivel.. csak a vicc kedvéért persze
2015. márc. 18. 17:58
 6/6 A kérdező kommentje:
nézne*
2015. márc. 18. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!