Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegnap lefeküdtem egy sráccal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap lefeküdtem egy sráccal, nem volt gumi, nem szedek gyógyszert. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tegnap lefeküdtem egy sráccal, nem volt gumi, és tablettákat sem szedek. A végén nem mennem bent el, de félek, hogy mégis lehetek terhes, mert tudom, hogy lehetek. Viszont azt szeretném megkérdezni, hogy a nőgyógyász milyen gyógyszert tudna nekem kiírni? 72 órás, de mi a neve, mennyibe kerül? 18 elmúltam, a hozzám tartozóimat fel fogja hívni? Nem szeretném ha kiderülni, hogy mekkora idióta voltam, ezért kérdezlek titeket.

Aki csak leakar oltani, az kérem kíméljen, nem kellenek a hülye válaszok, komoly segítségre van szükségem.

19L



2015. márc. 15. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Esemeny utaninak hivjak, es ha elmultal 18 nem ertesithetnek senkit.
2015. márc. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Nem fog felhívni senkit. Menj el a sürgősségire, valahol vannak kimondottan sürgősségi fogamzásgátló ambulanciák, felírnak 72 órás tabit, nem tudom mi a neve, majd megmondják, beveszed és ennyi.
2015. márc. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ne érzed magad hülyének azért mert el indulsz egy ilyet beszerezni. Nagykorú vagy azzal fekszel le akivel akarsz, annak nyeled le a végén akinek akarod.

Inkább jó dolog, hogy legalább érdekel ez,s nem azt mondod, hogy majd lesz valahogy és legrosszabb esetben meg felveszed a segélyt... Szóval no para, indulj feliratni, s ne szégyelld magad az orvos előtt. Hidd el nem te leszel az első aki jár nála ilyennel.

2015. márc. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Senki nem akar leoltani, felnőtt nő vagy aki megéli a szexualitást.
2015. márc. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mindenkinek! :)
2015. márc. 15. 20:28
 6/9 anonim ***** válasza:

A gyógyszer neve Escapelle. Ez a 72 órás tabi.

Ez kb. 5300Ft-ba kerül.


Bevétel előtt olvasd el figyelmesen a betegtájékoztatót!


Ha egy héten belül megjön a tabletta bevétele után, akkor hatásos volt.

A biztonság kedvéért, ha tutira szeretnél menni, akkor 10-12 nap múlva csinálj egy terhességi tesztet is.

2015. márc. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
en feleslegesnek tartom. megeltem en is ezt az erzest de vegul nem tortenik semmi nagyon kicsi az eselye ne parazz
2015. márc. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Menj csak el orvoshoz, és vegyél be tablettát. Nem szabad abban bízni, hogy "hátha nem lesz semmi". Mert ha a "kedves" 55%-os téved, akkor bizony csak a kaparás marad.

Kb. 5-6 ezer forint a tabi, és minél hamarabb veszed be, annál nagyobb eséllyel használ. Szóval a helyedben szuttyogás helyett inkább igyekeznék.

Máskor meg lehetne több eszed. Nem a terhesség az egyetlen kellemetlenség, amit egy ilyen aktussal össze lehet "szedni".

2015. márc. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nyugi nem hívnak fel senkit. Feltesz pár kérdést a doki utána pedig kiírja a gyógyszert. Arra számolj hogy nem olcsó igen csak 6000 körül van. Lehet hogy másmilyet kapsz így passz hogy mi a neve, de elég ha mondod hogy esemény utánit szeretnél. SSzámíthatsz rá hogy egy ideig be fog kavarni a bogyó. Nekem kellett idő hogy utána rendesen visszaálljon csak azért mondom hogy ne ijedj meg.

Még egy jó tanács ha véletlen bunkó dokit fogsz ki ne vedd magadra!! Csak fogd a papírt és irány a gyógyszertár.:)

2015. márc. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!