Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 3 hónapja szedek fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónapja szedek fogamzásgátlót, az utolsó szemet 24 órával később tudtam csak bevenni az utolsó levélből. Baj?

Figyelt kérdés
2010. febr. 15. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:
meg fog jönni, ne aggodj. ha nem, akkor menj orvoshoz. de itt is kérdezhetsz. www.orvostudakozo.hu
2010. febr. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akkor se lett volna baj ha nem veszed be, max egy nappal hamarabb jött volna meg...
2010. febr. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem kellett volna bevenned... csak tudnám mi a francnak van a betegtájékoztató.
2010. febr. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A betegtájékoztatóban ez van:

"A 3. héten 1 fehér filmtablettát elfelejtett bevenni:


-Vegye be a kimaradt filmtablettát,még abban az esetben is,ha a késedelem hosszúsága miatt valójában 2 tabletta bevétele lenne szükséges.Ezt követően az előírt időpontokban kell szednie a tablettát [ami ugye nekem utolsó tabi esetében nincs].A csomag kiürülése után haladéktalanul gyógyszerszünet közbeiktatása nélkül kezdje el a következő csomag tabletta szedését."


Most akkor ma este kezdjem el megszakítás nélkül a 4. csomagot? 3 fázisú a tablettám,a fehér a 3. heti és az volt az utolsó szem.

2010. febr. 15. 10:34
 5/6 anonim ***** válasza:
akkor mi a kérdés... oda van írva.
2010. febr. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem baj, én nálam többször is előfordult, hogy elfelejtettem, de semmi baj nem lett, csak 1 nappal előbb jött meg.
2010. febr. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!