Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Volina fogamzásgátlót szedek....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volina fogamzásgátlót szedek. Már volt áttöréses vérzésem a hónapba. És még 2 tabletta van a levélből, most mégis olyan, mintha meg akarna jönni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy kicsike kis vér megint volt.Reggel óta fáj a hasam..És még 2 szem van a levélből..

A második héten hagytam ki egy szemet..

Holnap megyek nyaralni a barátommal..

Lehet,hogy a tabi ellenére meg fog jönni a menstruáció?

Már volt áttöréses vérzésem ebbe a hónapba...Kedden múlt el..:S:S

Segítsetek:S


2010. aug. 6. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán menj el dokihoz? Tudom ez a legrosszabb megoldás, szégyellem is ajánlani valakinek aki elég érett a fogamzásgátlóhoz és a szexhez.
2010. aug. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mint mondtam ma jött meg..Hova menjek már péntek délután????
2010. aug. 6. 13:46
 3/7 A kérdező kommentje:
Mármint nem az jött meg,hanem a hasfájás:D
2010. aug. 6. 13:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk lehet, hogy orvoshoz kéne menni... Függetlenül attól, hogy péntek délután van. Az orvoshoz el lehet menni hétfőn is. Nem vagyunk sem távdiagnoszták, sem távgyógyítók. Ha össze-vissza vérezgetsz ciklus közben, az nem jó jel.
2010. aug. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Én is most kezdtem új gyógyszert 5 évig nem szedtem. (közben szültem...)

Szóval azúj bogyó nekem sem vált be eddig. z első levelet végigpecsételtem. Ahogy abbahagytam, mert ugye elfogyott meg is jött rendesen. Most vagyok a 3.gyógyszermentes napon. Szerdán megkísérlem a 2.levelet elkezdeni. De ha újból pecsételni kezdek én is visszamegyek a dokihoz.

És ha mész ha nem mész dokihoz a mensid sajna pont meglesz a nyaralásodon. :(

Amúgy soak végigpecsételik az első levelet. A másodiknál megszűnik...na mejd meglátjuk.

2010. aug. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Még holnap beveszem az utolsó szemet..Aztán 2-3nap mire megjön..Vagyis hétfőkörül..Ami nem is gond,mert akkor jövünk haza:)


Vagy lehet,hogy már vasárnap meglesz?:|

2010. aug. 6. 21:26
 7/7 A kérdező kommentje:
Am nem jött még meg..És már a hasam se fáj..:)
2010. aug. 6. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!