Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Abbahagyhatom a fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abbahagyhatom a fogamzásgátlót ha még 8 szem van a levélből?

Figyelt kérdés

Nagyon fáj tőle a fejem és szeretném minél hamarabb abbahagyni. Ha holnap abbahagyom, úgy hogy előtte 3 napig nem szeretkeztünk utána meg rögtön óvszerrel fogunk védekezni, akkor nem lehet baj, ugye?

20/L


2009. okt. 5. 15:55
 1/4 anonim válasza:
Mindenképpen szedd végig a levelet. Én is ugyanígy jártam, abbahagytam és utána megvonásos vérzésem volt. Vissza kellett mennem a dokihoz aki jól leszidott, és írt gyógyszert. Most már másfajtát szedek és minden oké. :) Szedd végig a levelet.!!!!!!!!!!
2009. okt. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
csak úgy lehet abbahagyni hogy előtte egy hétig nem szexeltetek tehát még legalább 5 napig szedned kell, ennyi ideig elélhetnek benned a spermák és megtermékenyíthetik ami kiszabadul... ez van.
2009. okt. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a novynette nevű fogamzásgátlót szedtem, ugyanígy jártam,fájt a fejem,hasam,rossz volt a közérzetem. A 13. szem után abbahagytam,megvonásos vérzésem volt utána. Voltam orvosnál,azt mondta nem gond,csak utána nem fog rendes időben megjönni,hanem ki tudja mikor. Addig pedig óvszer használata ajánlatos.
2009. okt. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is abbahagytam, még volt vagy 9-10 szem, de nem érdekelt. "Megjött", elmúlt. Nemrég történt, vagy 1-2 hete. És igen, gumi!! Azt mképpen.
2009. okt. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!