Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló! Mik az ellenérv...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló! Mik az ellenérvek rá?

Figyelt kérdés
Hallottam rola hogy rákot okozhat vagy bizonyos kor alatt nem ajánlott...
2010. febr. 14. 19:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az orvos által felírt és ellenőrzött tablettának sokkal kisebb a veszélye, mint egy abortusznak. Normális ember a kisebb rosszat választja. Indokolt esetben - rendszeres nemi élet - fiataloknak is felírják, és bár jobb lenne, ha nem szednék, de a fenti 2 lehetőséget figyelembe véve...


Ha hízni kezdesz, azonnal tablettát kell váltani, mert az annak a jele, hogy nem megfelelőt szedsz.


A legbiztonságosabb fogamzásgátlási módszer, ha rendesen szedik.

2010. febr. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
tenyleg a legbiztonsagosabb. én semmi másban nem bizok. ha hizol, valtsz. ennyi.
2010. febr. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

én is gyógyszer ellenes vagyok, a párommal 4 éve használunk óvszert, és soha semmi problémánk nem volt belőle, és soha nem estem teherbe. nekem elég biztonságot jelent, de nyilván ez egyénfüggő.


a tablettaszedés előtt nem árt egy alapos kivizsgálás, vérvétellel kombinálva, mivel az arra hajlamosoknál megnő az érelzáródás, trombózis esélye. Ismerősnél is előfordult, hogy huszonévesen trombózist kapott a tabitól, és most élete végéig szedheti a véralvadásgátlót. Rokonságomban meg megvan a hajlam a trombózisra, szóval eszem ágában sincs bogyót szedni.


De aki mégis mellette dönt, annak alapos orvosi kivizsgálást ajánlok!!

2010. febr. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!