Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért késik a menstruációja?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért késik a menstruációja?

Figyelt kérdés
2 hónapja járok a barátnőmmel körübelül 1 hónapja feküdtünk le egymással, rendszeresen védekeztünk óvszerrel + megszakítással is ő is és én is biztonságosabbnak érezzük így az együttléteket, aktus előtt és után is ellenőriztem az óvszer állapotát és nem volt vele gond. 18 éves és elég rendszertelen a menstruációja volt hogy kimaradt 7 hónap múltkor 1 hónap meg szokott késni is 1-1 hetet, kb 30 naposak a ciklusai. Holnap megyünk nőgyógyászhoz megnézetni őt, viszont érdekelne hogy mit gondoltok mi lehet a problémája? hormánális gondok, ciszta vagy mi? Én a terhességet ebben az esetben teljes mértékben kizárnám, nem teszteltünk de úgy gondolom hogy ilyen jellegű "probléma" nincsen az elővigyázatosságból kiindulva. Mit gondoltok ?

2015. márc. 3. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:

"2 hónapja járok a barátnőmmel"

"Holnap megyünk nőgyógyászhoz megnézetni őt"


Ez most komoly, hogy a két hónapos kapcsolatodban együtt mentek nőgyógyászhoz? Kb. akkor szokás kísérgetni a nődet a nődokihoz, ha gyereket vártok és megnéznéd te is a babát az ultrahangon... :D

2015. márc. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Neked semmi keresni valód nincs a csaj mellett,mikor megy a dokihoz!Kizárt a terhesség..max felfázott vagy vmi kis betegség(megfázás stb) bezavar neki!De ha amúgy sem normálisan a havija, akkor vmi hormon baja van(ami mellett éppen nehezebb teherbe esni)
2015. márc. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem bemegyek vele együtt hanem elkísérem őt, mert fél. Szerintem ez normális.
2015. márc. 3. 20:09
 4/8 anonim ***** válasza:
18 évesen nem igazán...
2015. márc. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális!Papucs az ilyen ember ..már bocsi.Saját magadban nem bízol,mikor tudod,h mindent megtettél annak érdekében.hogy ne legyen gyerek!Merek fogadni,hogy a csaj etetett be, hogy tuti terhes!
2015. márc. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem mesélte be se nekem se magának hogy terhes csupán leírtam a dolgokat hogy ilyenre nem kell gondolni. Arra lennék kiváncsi hogy milyen gondok okozhatnak mondjuk 20 napos késést vagy hónapok kimaradását.
2015. márc. 3. 20:26
 7/8 anonim ***** válasza:
esetleg pcos betegsége van
2015. márc. 4. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azért menjen orvoshoz,mert nem jó a ciklusa.... Kellene egy méhnyakrák vizsgálat is! Mivel 18 éves és él szexuális életet.

Mellét is meg kell nézetni,nincs-e elváltozás ecetera ecetera

2015. márc. 4. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!