Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az óvszer nem szakadt ki,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az óvszer nem szakadt ki, mégis késik a menstruációja. Lehet terhes?

Figyelt kérdés
16 éves barátnőm van, nyilván normális az, hogy 1-2 napot késik a menstruációja, mert még nem állt be neki. Úgy számolta, hogy valamikor a héten meg kell neki jönnie.Magamat is meg akarom nyugtatni azzal, hogy tapasztaltabbak válaszait olvasom.Csak pár hónapja élünk szexuális életet. Tudom, hogy nagyon kicsi az esélye annak, hogy terhes legyen valaki, akkor ha nem szakad ki az óvszer, de elkövettem egy olyan "hibát", hogy miután levettem az óvszert, nem mostam kezet, és egy 10percre rá megujjaztam. Nem tudom ennek lehet e komoly következménye. Légyszí kulturált válaszokat.Köszi.
2012. aug. 21. 13:48
 1/8 anonim válasza:
Szerintem kevés esélye van annak,hogy teherbe esik..ne aggódjatok meg fog jönni a menstruációja.:)
2012. aug. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy terhes lenne, de megnyugtatás képen vegyen terhességi tesztet.
2012. aug. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a levegőn lévő (vagyis a kezeden lévő) spermák szinte azonnal elpusztulnak szóval az esély rá hogy terhes legyen: 0 % amugy meg piszkos kézzel ne nyúlj a barátnőd hüvelyébe, bármilyen fertőzést összeszedhet és azzal magadnak sem teszel jót.
2012. aug. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, várom még az esetleges véleményeket.
2012. aug. 21. 16:28
 5/8 anonim válasza:
Mi a párommal análisan szexelünk és neki is furcsa a ciklusa. Néha 2 heteket késik. A petesejt a petevezetékben sétálgat. Ha oda nem jutott fel tömény sperma pont a peteérés alatt, akkor nem lehet terhes. Szóval az esély kb. mínusz 1%
2012. aug. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezekhez még az is hozzá megy, hogy 1x sem benne mentem el, ami még jobban csökkenti az esélyét.
2012. aug. 21. 22:11
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak én nagyon túl tudom parázni a dolgokat :/ :)
2012. aug. 21. 22:12
 8/8 anonim válasza:
Szerintem nem terhes a barátnőd. 16 éves korban általában a lányoknak még nem áll be a menstruációjuk. Ne stresszeljetek emiatt, mert nem történt baj. Nyugodjatok meg, minden rendben van. De máskor ne felejtsd el megmosni a kezedet!
2012. aug. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!