Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért nem jön meg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön meg?

Figyelt kérdés

Már harmadik napja késik a menzeszem, pedig nagyon csekély az esély rá, hogy terhes legyek,mivel a barátommal minden alkalommal védekeztünk. 27.-én kellett volna megjönnie, de most még mindig semmi, pedig előtte egy héttel szokott feszülni a mellem, meg kipattogok, de msot még ez sincs.:( Nem tudom mennyi köze lehet hozzá, de előző hónapba vettem be esemény utánit, érdekes, akkor semmi mellékhatásanem volt, szinte percre pontosan megjött. februárban viszont rengeteg stressz ért, folyton görcsöltem valami miatt,influenzás is voltam, gyógyszert kellett szednem..stb.

Mi lehet a baj? Lehetek terhes annak ellenére, hogy védekeztünk és a gumi egyszer sem szakadt ki? Vegyek tesztet? Vagy meddig várjak még?

Köszönöm a válaszokat!



2015. márc. 2. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy terhes lennél ha védekeztetek, de azért én a biztonság kedvéért megcsináltatnék egy tesztet, egyébként valószínű hogy a sok stressz miatt nem jött még meg, nekem pl mindig rengeteget késik... :)
2015. márc. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

hormonzavar

pcos

ciszta

inzulin probléma

emésztési rendellenesség

méhnyakrák

2015. márc. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!