Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Erdekes fogamzasgatlas....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erdekes fogamzasgatlas. Mukodhet, jo lehet?

Figyelt kérdés
A parom nem szereti az ovszert,en meg tablettat nem akarok szedni a mellekhatasok miatt,meg mert visszereim is vannak es szivritmus zavarom. De! Arra gondoltam, hogy kothetnenk kompromisszumot, hogy fel ev gumi,fel ev tabi. Ez hulyeseg lenne? 30 fekett vagyunk,gyerekek is vannak
2015. febr. 23. 19:46
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
9es! Honnan a fraszbol tudnam mi a m6vi meddovetetel folyamata???? Ezt mindenkinek tudni kell,alapintelligencia vagy mi?
2015. febr. 23. 20:46
 12/16 anonim ***** válasza:

Hát ha felmerül a gondolat, akkor nem árt utánaolvasni. Nőknél egy elég komoly hasi műtét. Férfiaknál egy negyedórás, ambuláns módon végzett beavatkozás.


Gondolkozzatok el rajta, nem is drága, és ha ő csináltatja, nem macerás. A gyerekek közösek? Döntsétek el, hogy szeretnétek-e még gyereket (nem csak ő, hanem ti ketten, együtt). Ennek függvényében döntsetek.


A tablettát viszont egy életre felejtsd el! Lehet, hogy akad olyan lelkiismeretlen orvos, aki felírja neked, de a saját életed ne veszélyeztesd már! :)

2015. febr. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Koszonom. Foleg az utolsonak. Paran tanulhatnanak tole intelligenciat.
2015. febr. 23. 20:54
 14/16 anonim ***** válasza:
45%

Kedves Kérdező!

Ne haragudj, de ez kb annyira alap, mint pl leakarom vágatni a hajam, akkor elmegyek fodrászhoz. Elakarod köttetni magad? Akkor irány a háziorvos, nőgyógyász vagy bármi más szakember. Ehhez tényleg olyan hatalmas IQ kell? Mert akkor én kib***ott okos lehetek.

2015. febr. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nem vagy okos,nagyon nem. Nem vagyok tiszraban az elkotessel, a mutoben torteno menetevel vegkepp-mert miert is lennek,nem vagyok orvos-de alapos utanajaras utan es ha nekem is megfelelnek a feltetelek kockazatok. Sulyos szovegertesi es ertelembeli hianyossagok vannak itt egyeseknel.
2015. febr. 23. 21:05
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha több gyermeket nem szeretnél,akkor én a helyedben elköttetném magam!
2015. febr. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!