Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlás, terhes lehetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlás, terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlóval ti, hogy szexeltek?

Mellékvédekezés nélkül elmegy bennetek a párotok, vagy megszakításos módszert alkalmaztok?


Biztonságos, ha bennem megy el gyógyszer mellett?



2015. febr. 20. 07:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Ajánlott a gyógyszer melletti védekezés. De mi amúgy soha nem védekezünk és még nem volt belőle baj a fogamzásgátló mellett.
2015. febr. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen.. nagyon megoszlanak a vélemények éppen ezért, nem tudom mit csináljunk. Megszakítással vagy normálisan vagytok együtt? (Ha szabad..)
2015. febr. 20. 07:27
 3/10 Költőnő? ***** válasza:
elvileg azért szedi az ember, h ne legyen ezekre szükség. Soha nem kellett kiegészítőt alkalmazni és nem volt baj.
2015. febr. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Normálisan vagyunk együtt :)
2015. febr. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kb lassan már 2 éve szedek fogamzásgátlót. Mindig bennem megy el a párom, és csak gyógyszerrel védekezünk. Minden a legnagyobb rendben van.
2015. febr. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mi megszakítással. Nem a terhességtől való félelem miatt hanem a gyógyszer mellékhatása miatt. Felborítja a flórámat, pont nem annyira, hogy fertőzésből fertőzésbe essek, viszont ha a párom belém élvez és nem irrigálok (mosom ki), akkor két-három nap múlva már állhatok sorszámért a nőgyógyászaton egy kis vegyes fertőzéssel, amit nem összeszedek hanem a felborulás miatt alakul ki.


Illetve úgymond "olcsóbb", hogy nem belém élvez a drága hüvely flóra visszaállítók helyett, amiket használnom kellene állandó jelleggel. Kicsit költséghatékonyabb, hogy csak egy százaszsepi kell egy doboz hüvelytabletta helyett havonta.

2015. febr. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi is megszakitassal, a masodik heten egyszer vagy ketszer mehet el ott
2015. febr. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

fogamzásgátlóval csak (kb 3 éve szedem), mindig belém élvez. sosem volt még baj.


és fertőzést sem kaptam még el. nem borult fel annyira sosem a hüvelyflórám. gyakran ellenőriztetem magam, és eddig még semmit nem talált.


a fogamzásgátló elvileg megakadályozza, hogy a petesejtjeid érjenek, és ezáltal megtermékenyüljenek, meg magát a beágyazódást is. ha úgy szeded, ahogy azt kell, akkor a nőgyógyászom szavaival élve "esélytelen a teherbeesés". bár tény és való, valóban megnöveli a fertőzésveszélyt.

2015. febr. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én amíg szedtem fog.gátlót,bő 6 évig szinte sose élvezett belém a párom. 1-2x előfordult,de mindig másként lett vége. Nem volt vele semmi gond :)


Ha helyesen szeded a fog.gátlót,akkor nyugodtan belédélvezhet a párod az első levél után.

2015. febr. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem fog gátló mellett mindig belém megy , nem volt gondunk , pedig párszor előfordult évek alatt h kimaradt egy két szem .
2015. febr. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!