Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Segítség. Terhes vagyok?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség. Terhes vagyok? Kérlek minél többen írjatok, mert nagyon meg vagyok ijedve.

Figyelt kérdés
Jan.1-től volt meg a bajom 6-ig tartott. 24-én együttöltöttem az ejszakámat egy fiúval,nem élvezett el,mert előtte (5órval előtte) megoldotta egyedül..Nem jött meg még aota a bajom.Csináltam tesztet mindkettő negatív volt.VISZONT! meg van keményedve a mellem (ez szokott lenni mielőtt megjön,és görcsöl a hasam is. e

2015. febr. 16. 17:53
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
A legfontosabb részt hagytad ki, hogy védekeztetek-e, ha igen, akkor nincs gond, ha nem, akkor sajnállak.
2015. febr. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak a stressztől késik.
2015. febr. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
Jó gyenge a teljesítménye ha 5 óra alatt nem tudott feltöltődni :D
2015. febr. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Nem védekeztünk.mert azt mondta,hogy most ugysem fog elmenni.
2015. febr. 16. 18:00
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan nem akarom az ilyeneket elhinni :-D :-D
2015. febr. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
pedig komoly
2015. febr. 16. 18:06
 7/38 anonim ***** válasza:

Mivel nem védekeztetek, és az előváladékban is lehet sperma főleg hogy előtte kiverte magának, így bocs de nem tudlak megnyugtatni mert esélyes a dolog. Mondjuk nem mondtad mikor kellett volna megjönnie.

Vársz és ha pár napon belül nem jön meg akkor megint tesztelsz.

Addig meg az eszedbe vésed hogyha alkalmi is a partner akkor is kell védekezni...

2015. febr. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:

De kis fiatalocska lehetsz. Én 1,5 óra alatt képes voltam 8-szor elmenni (azóta tudjuk hogy az egyik fűszer ajzószerként hat rám), 5 óra alatt simán újra töltődik a rendszer (persze nem teljesen, s nem olyan veszélyes mint egy 5 napja nyugvó farok).


S még egy apró infó: A férfi ha felizgul akkor "síkosítót" is termel (pont úgy ahogy te) és abban a síkosító folyadékban bizony spermium is van!

2015. febr. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
de nem az van,hogy pár oran belul a sparma "meghal"? inaktívvá válik? hát 10 napja késik
2015. febr. 16. 18:10
 10/38 A kérdező kommentje:
De most jut eszembe,hogy antibiotikumot szedtem egy héten át.lehet az miatt?
2015. febr. 16. 18:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!