Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes vagyok? . Minél hamarab...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes vagyok? . Minél hamarabb szeretnék választ.

Figyelt kérdés
Sziasztok..nem védekeztünk barátommal..de bevettem az Escapelle esemény utáni tablettát...azt mondták a gyógyszer bevétele utáni nap kisebb "vérzésnek" kell jönnie..nos..már 3 nap eltelt és semmi..értelmes válaszokat kérnék..nagyon be vagyok parázva..

2014. jún. 4. 17:10
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
Igen az vagy vérezned kell utána én is véreztem és a többi barátnőm is akiről tudok.
2014. jún. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__fogamzasgatlas_..

Ezek szerint nem biztos hogy terhes vagy

2014. jún. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szóval igen?
2014. jún. 4. 17:31
 4/9 A kérdező kommentje:
mert mielőtt bevettem a gyógyszert reggel amikor felkeltem bevolt durranva a mellem ..így is az lehetek?
2014. jún. 4. 17:32
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is nemrég vettem be (sajnos baleset történt, nem úgy mint nálatok...) , nekem csak annyit mondott hogy 2 hét múlva meg kell jönnie a menstruációmnak, semmiféle vérzésről nem beszélt. De olvastam itt a kérdések között, hogy van akinek még késett is.
2014. jún. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

sajnos baleset történt


baleset???

2014. jún. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
nem feltétlenül kell vérezned, lehetséges, hogy fogsz de mindenki szervezetére másképp hat! Én 4 nappal a tabletta bevétele után véreztem azóta semmi( most kellett volna megjönnie, csináltam 2 tesztet is negatív lett mindkettő és már majdnem 1 hónapja történt!felborította a hormonháztartásom, orvos is megmondta)A barátnőm pl. egyáltalán nem vérzett és nem lett terhes. Máshogy reagál mindenki szervezete erre a hatalmas hormonbombára! Nyugodj meg, minden rendbe lesz! :)
2014. jún. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Spricc!


"Baleset", védekeztünk de lecsúszott az óvszer, nem olyan igazi baleset, bocsánat a pontatlanságért :D

2014. jún. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2014. jún. 4. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!