Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Erdekes fogamzasgatlas....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erdekes fogamzasgatlas. Mukodhet, jo lehet?

Figyelt kérdés
A parom nem szereti az ovszert,en meg tablettat nem akarok szedni a mellekhatasok miatt,meg mert visszereim is vannak es szivritmus zavarom. De! Arra gondoltam, hogy kothetnenk kompromisszumot, hogy fel ev gumi,fel ev tabi. Ez hulyeseg lenne? 30 fekett vagyunk,gyerekek is vannak
2015. febr. 23. 19:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
És ennek így mi értelme lenne?
2015. febr. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hülyeség. Fél év alatt is tönkre vághatod magad a tablettával, főleg, hogy egészségügyi ellenjavallata is van nálad. Arról nem is beszélve, hogy egészséges nőnek sem egészséges félévente váltani.
2015. febr. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Az, hofy en nem terhekem magam folyanatosan hormonnal, neki meg nem kell allandoan gumit huzni. Amugy en se szeretem.
2015. febr. 23. 19:48
 4/16 A kérdező kommentje:
1x szedtem eketemben tabkettat,3 honapig,akkor 20 eves voltam,nem volt semmi mellekhatasa. Orvossal nem beszeltem meg errol, de szivritmuszavar es kis visszer mar ellenjavallat orvosilag is?
2015. febr. 23. 19:49
 5/16 anonim ***** válasza:

Persze, hogy ellenjavallt!

A visszeresség növeli a trombózis esélyét!

Ha e mellé még szívritmuszavarod is van, felér egy öngyilkossággal fogamzásgátlót szedni.

2015. febr. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

A tökéletes megoldás: vaszektómia! Pénz feldobással döntitek el, hogy vállalja be.

+ egy alternatíva: Eksön előtt egy jó forró 45+-os (fok) fürdő, ami kinyírja a zacsiban lévő kis genyákat. De tartósan nem ajánlanám, mert tartós hő hatására leáll a here működése.

2015. febr. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Huu,vasectomia....o nem banna a gyereket...soot! De en nem akarok tobbet,eleg 2 boven. En elkottetnem magam siman,nem tudom mi a menete.
2015. febr. 23. 20:16
 8/16 A kérdező kommentje:
Amugy a ferfiaknak annyira szornyu a gumi? Persze nem olyan mint naturban,na de.....
2015. febr. 23. 20:17
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem tudod mi a menete? 30 feletti vagy és van gyerek? Te jó isten! Mondjuk kezd a nőgyógyászodnál!

F

2015. febr. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

neked az egészséged, neki meg nem tetszik/nem annyira kellemes...

csak nekem tűnik úgy, hogy nem épp ugyanaz?

2015. febr. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!