Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló után mikor jön meg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló után mikor jön meg?

Figyelt kérdés

Pénteken jött meg, így pénteken is kezdtem el szedni a fogamzásgátlót, szóval kicsit homályos még a kép. Tehát lenne pár kérdésem:

1. Először is, közepes/átlagos mennyiségű szokott lenni a vérzésem, de most elég kevés van/volt. Ez a tabletta miatt van?

2. Az alatt a hét nap alatt, amikor a placebo tablettákat szedem, ugye vérzésnek kell kezdődnie (ez a megvonásos vérzés) Tehát én elkezdtem szedni a tablettát 02.20.-án, majd a 3. hét után, ami ugye 03.13-án ér véget, elkezdem szedni a fehér (placebo) tablettákat(03.20-ig), és ennek a szedésének a 2-3. napján fog jelentkezni a vérzés, de nekem kb ugyanakkor, azaz 17.-én fog majd megjönni, így akkor kb egybeesik és 2 hétig vérezni fogok, vagy ez hogy van?

3. Csak az első pár hónapban jelentkezik a megvonásos vérzés?


2015. febr. 23. 10:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Mi fog egybeesni és miért is véreznél két hétig???

Ugye nem gondolod, hogy a megvonásos vérzés mellett a normál ciklusod is fennmarad?


Beszeded a 21 bogyót, majd a 7 napos szünet alatt (ami alatt vagy szeded a placebo-t, hogy véletlenül se hibázz a szedéssel, vagy bízol magadban, hogy tudsz hétig számolni és nem szeded) megjön valamikor a megvonásos vérzésed. Tart, amíg tart, de te ettől függetlenül a 8. napon folytatod a szedést a második levél első tablettájával. A második levéltől ~28 naponta fogsz vérezni.


Nem, nem csak az első hónapban fog jelentkezni, hanem MINDIG.

2015. febr. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hú anyám, vannak ám bajok...


A fogazásgátló tabletta szedése mellett a saját ciklusod "ki van kapcsolva"! Nincs, elfelejtheted.

Helyette a tabletta megvonásakor (vagyis esetedben a placebók szedésekor) megvonásos vérzés jelentkezik. MINDIG, amíg szeded a tablettát.

Majd ha abbahagyod, akkor fog (jó esetben...) visszaállni a saját ciklusod..

2015. febr. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1.Valszeg a tablettától lett kevesebb a mennyiség.


2.A placebo napokon kell megjönnie,megjöhet az első placebo tablettánál de a 7.nél is.Nem biztos, hogy a 2-3. napján jön meg :) előre nem lehet kiszámítani, a 7 placebo egyikén fog megjönni!!!


3.Amíg szeded a tablettát,addig kell megvonásosnak lennie minden csomagnál :)

2015. febr. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A válaszotokat megköszönöm, mert részben hasznos volt, viszont a modorotok undorító és lealacsonyító, de hát ti biztos azon szerencsések közé tartoztok, akik okosan születtek és mindent tudnak. Nyilván azért tettem fel a kérdést, mert még SOHA nem szedtem, így nem tudom hogyan is működik és mivel jár együtt.
2015. febr. 23. 12:15
 5/9 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszadónak is köszönöm szépen :)
2015. febr. 23. 12:15
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem, nem születtünk mindentudónak, de mielőtt elkezdenénk szedni bármit, ELOLVASSUK azt a piciny papírfecnit, amit NEM azért helyeznek a dobozba, hogy ne zörögjön a levél és lám, abból MINDEN kiderül!

Na drága, ez volt stílusilag egy csöppet erősebb, nem az eddigiek!


Javaslom, ha nem azt akarod legközelebb megkérdezni, hogy mégis hogy lehettél terhes gyógyszerszedés mellett, akkor olvasd el legalább tízszer azt a rohadt fecnit!


A fogamzásgátló NEM cukorka, rengeteg szabályt be kell tartani a szedés közben, hogy ne legyél terhes!

2015. febr. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Elolvastam már, de ha valami nem világos, akkor ezt az oldalt pont az ilyen kérdésekre találták ki, ha eddig nem tudtad volna :P
2015. febr. 23. 13:56
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
Erre mondom azt, hogy aki még az általános iskolai követelményszintet - úgy mint: értő olvasás -, sem ugrotta meg, annak se nemi életet élni, se fogamzásgátlót nem szabadna szednie.
2015. febr. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
oké főnök, te úgy is olyan okos vagy :D :D
2015. febr. 23. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!