Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az első levél fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első levél fogamzásgátló után kell szünetelni egy hetet?

Figyelt kérdés
Most kezdtem szedni a fogamzásgátlót és a tegnap este befejeztem az első levelet. Tisztában vagyok aval hogy minden befejezett levél után szünetelni kell egy hetet, és az idő megjön a menstruáció. Hogyha én most fejeztem be az első levelet akkor kell szüneteljek egy hétig és menstruáljak? Mi van akkor ha nem jön meg?

2015. febr. 17. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Olvasd el a használati utasítást, vagy hívd fel az orvosod.
2015. febr. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tájékoztatót olvasd el :))))
2015. febr. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Tisztában vagyok aval hogy minden befejezett levél után szünetelni kell egy hetet,"


Ha tudod, akkor mégis mi a kérdés?

Miért lenne az első levél kivétel? Nem értem.

Ha nem jön meg, akkor terhességi tesztet kell csinálni.

2015. febr. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha minipill-t szedsz,akkor nem kell szünet...


milyet szedsz?

2015. febr. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Attol függ hogy mit szedsz. Én Altroralle-t szedek ott nincs szünet mert van benne plusz 7 szem placebo ami azért jo mert rendszerességet alakít ki. Te mit szedsz?
2015. febr. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!