Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van egy kis baj tudnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy kis baj tudnátok segiteni?

Figyelt kérdés
Tegnap először voltam ÚGY egyutt a baratommal. es kielegitettem kezzel. rament a kis folyadek a hajamra es egy nagyon kicsit le is nyeltem. Szerintetek lehetek terhes?

2015. febr. 22. 23:07
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
nem szoptam le csak lenyaltsm a hasarol es nem voltam felvilagisitason ennyire larszik? :S
2015. febr. 22. 23:14
 12/18 anonim ***** válasza:
Írj privit, elmagyarázom hogy is működik ez.
2015. febr. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
-.-
2015. febr. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Hajadról simán levándorolhatnak a spermiumok éjszaka a puncidba mivel éjjel nagyon jól látnak és a szaglásuk is kitűn. Ezt a spektrumon láttam úgyhogy hitelesnek tekinthető! Úgyhogy gratulálok a gyerekhez előre is!;)
2015. febr. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
:D így fogannak meg a gyerekek :D:D
2015. febr. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Mafuyu válasza:

De amikor születik kirúgja a fogad, úgyhogy sajnos a műfogsorra most kell kezdeni gyűjteni!

Az "ÚGY voltam" és a "folyadék" leírásból gondolom, hogy még belepirulsz ha csak a szavakra gondolsz, jó gyerek lehetsz...

Elmúltál már 14?

2015. febr. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 gabi880315 válasza:
Eddig nem akartam írni de ez nagyon tetszik,és kérdésem lenne hány éves vagy? Mert már általános iskolában van felvilágosító óra bioszon. Vagy hianyoztal. Tudod a gyomrodbol levadorolnak a petefészekbe és tadam ott a gyerek. Na jó a viccet félretéve nem lesszel ennyitol terhes. Megöli őket a gyomor sav meg amúgy is semmi köze hozzá. De mielőtt szexelsz egy kicsit informalodj légyszi.
2015. febr. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
szerintem ez kamu, valaki ennek örül, és írogat ilyen hülyeségeket... ha meg ez komoly akkor ásd el magad, minimum 5 m- mélyre, és ha majd tisztába leszel a dolgokkal, hogy, hogy is van a fogantatás esküdj meg, hogy soha az életbe nem szexelsz és nem szaporodsz!
2015. febr. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!