Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek igy terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek igy terhes?

Figyelt kérdés
Negyedik napja megvan es most eloszor megprobaltuk gumi nelkul.A baratomat elotte mar 2x kielegitettem oralisan.Meg elelvezes elott kivette es utana meg huzogadtam neki es elelvezett.Lehetek igy terhes az elovaladektol?Egyebkent holnaptol szedem a fogamzasgatlo tablettat.
2015. febr. 19. 18:33
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Tényleg mondanak olyat a nődokik, hogy az 5. napon kezdje el az ember szedni... állítólag akkor könnyebben beépül a szervezetbe. És a betegtájékoztatóban tényleg az van, hogy egy hétig kell utána védekezni. Én sem értem amúgy annyi mindent lehet olvasni mindenhol, honnan tudja már az ember hogy mikor kinek higgyen... Bár azt nem értem hogy írt föl neked gyógyszert, ha közben menstruáltál, mert elvileg vérzés közben nem vizsgálnak. De nem értek én se hozzá, csak én is most kezdem, és sokat olvastam utána.
2015. febr. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
ehhez a fajta antikoncepciohoz eleg volt a vervetel :)
2015. febr. 23. 19:09
 33/33 Mafuyu válasza:
A betegtájékoztatókon az van írva, hogy ha a menstruáció első napjától szeded azonnal védett vagy, én 2 orvost kérdeztem, mindkettő azt mondta, hogy ilyen nincs! Gondoljatok bele, még egy antibiotikum sem hat az első szem után. A védettségről pedig valóban orvosa váltogatja, hogy mikortól, a 2-4 hét után már biztos, hogy véd. Szerintem azért is olyan széles skálán mozog a vélemény, hogy melyik tablettáról beszélünk, milyen az ember szervezete, aki szedi, stb stb stb. Habár orvos nem vagyok,ezek mindent befolyásolnak.
2015. febr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!