Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek igy terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek igy terhes?

Figyelt kérdés
Negyedik napja megvan es most eloszor megprobaltuk gumi nelkul.A baratomat elotte mar 2x kielegitettem oralisan.Meg elelvezes elott kivette es utana meg huzogadtam neki es elelvezett.Lehetek igy terhes az elovaladektol?Egyebkent holnaptol szedem a fogamzasgatlo tablettat.
2015. febr. 19. 18:33
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
igen kepzeld elolvastam mar az van rairva hogy a masodik es az otodik napon be lehet venni es utana meg 1 hetig kell vedekezni.. masreszt a menstruaciom utan 2 nappal mentem el a nogyogyaszhoz es masnapra (3. nap) mar kivehettem a tablettakat.Es miaz hogy ne csodalkozz ha terhes leszel? mert az noveli az eselyeket ha az otodik napon szedem be nem? es kioktatast sem kertem csak valaszokat. Igen az en eletem ne szoljatok bele.
2015. febr. 21. 14:40
 22/33 anonim ***** válasza:
Az növeli az esélyeket, hogy csak 1 hetet vársz...
2015. febr. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
es ha a ti nogyogyaszotok tudja rosszul? a tajekoztatora is az van rairva hogy nem egesz honapban kell vedekezni hanem egy hetig... de ha ti nala is jobban tudjatok mennyetek el orvosnak :) :* pussz
2015. febr. 21. 14:41
 24/33 anonim ***** válasza:
Akkor meg mi a fenének kérdezel, ha "ez a te életed, és ne szóljatok bele"???
2015. febr. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Mi lesz a gyerek neve? :)) puszcsika:*
2015. febr. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
aha akkor csak viccbol irtak ra az utmutatora ertem mar
2015. febr. 21. 14:42
 27/33 A kérdező kommentje:
en valaszokat kertem a kerdesre nem kritikat.Mi lesz a gyerek neve? mondjuk valaki 1 evig megszakitasos modszerrel szeretkezik es megsem lesz terhes enmeg meg tablettat is szedek hat nem hiszem hogy nagy lenne az eselye en csak mas velemenyet is akartam hallani
2015. febr. 21. 14:45
 28/33 anonim ***** válasza:

Egyébként mi csak jó tanácsként írtuk az egy hónapot, mert ENNYI A BIZTONSÁGOS IDŐ! Hiába van ráírva, hogy 7 hét, de ilyenkor nem ajánlatos kockáztatni. Mellékesen a nőgyógyászom és anyukám is 1 hónapot javasolt és mind a ketten az egészségügyben dolgoznak! :P Szóval ők már csak tudják! Ennyit erről!



De én még mindig nem értem, hogy miért nem az első nap kezdted el szedni, és miért vártál mondjuk az 5. napig!

Egyébként meg, ha annyira kellett volna már a védettség, azonnal bevetted volna, mikor megjött, hisz nagyon jól tudtad, hogy akkor is be lehet szedni!



És azt se értem, hogy mit példálózol azzal, hogy menjünk orvosnak, itt TE KÉRTÉL TANÁCSOT, TE KÉRDEZTÉL, MI CSAK VÁLASZOLTUNK, TANÁCSOT ADTUNK!


És egyébként meg mi a franc bajod lesz abból, ha az első levél alatt végig gumival szexelsz, ha arra kerül a sor?


Miért nem adod meg magadnak azt, hogy a gyógyszer teljesen védetté tegyen, hogy kifejtse a hatását? Ja és mellékesen, mikor elkezded szedni, lehet, hogy egész egy hónapig még barnás pöttyezni fogsz! Csak szólok előre, hogy ne legyen ez a következő kérdésed itt, amit felteszel, hogy normális-e!

2015. febr. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
ui.: nem 7 hét, hanem 1 hét (rosszul írtam az első sorban)
2015. febr. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
egyebkent egyszer mar leirtam miert nem az elso naptol szedem...oke igazad van csak azt mondom nekem ugy mondtak hogy 1 hetet kell meg vedekezni es az utasitasban is igy volt de lehet neked van igazad
2015. febr. 21. 17:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!