Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek igy terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek igy terhes?

Figyelt kérdés
Negyedik napja megvan es most eloszor megprobaltuk gumi nelkul.A baratomat elotte mar 2x kielegitettem oralisan.Meg elelvezes elott kivette es utana meg huzogadtam neki es elelvezett.Lehetek igy terhes az elovaladektol?Egyebkent holnaptol szedem a fogamzasgatlo tablettat.
2015. febr. 19. 18:33
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
ha tudnad lehet a masodik es az otodik napon is elkezdeni :) es mar nem volt gumi. Nehez felfogni ugye?
2015. febr. 20. 17:40
 12/33 anonim ***** válasza:
Ha 5. napon kezded szedni, akkor egész hónapban máshogy is kell védekezni :) 1. napon szedés után lehet az első hét után.
2015. febr. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
nemegeszen a nogyogyasz ugy mondta ha az otodik napon veszem be az elsot akkor meg utana 1 hetig kell vedekezni :) mi ertelme lenne a tablettanak ha mellette meg vedekezni kene egesz honapban? :)
2015. febr. 20. 19:41
 14/33 anonim ***** válasza:
Akkor váltsál nődokit, mert mindenhol az van, hogy 5. napon szedve egész hónapban kell védekezni.
2015. febr. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
És egyébként meg, ha most szeded először, nem egy hétig, hanem 1 HÓNAPIG kell kiegészítő védekezésként gumit használnod, mert ennyi idő alatt alakul ki a teljes védettség, hiába van ráírva az, hogy már rögtön véd. Idő kell annak!
2015. febr. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
akkor szerinted van ertelme bevenni a tablettat az otodik napon ha ugyan ugy kell vedekezni? :)
2015. febr. 20. 21:56
 17/33 anonim ***** válasza:
Igen, van értelme, mivel 1 hónap múlva véded leszel ;)
2015. febr. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
nemtudom orvos vagy-e de a nogyogyaszom mondta igy es nem minden antikoncepcio egyforma :) de azert koszi a valaszodat :)
2015. febr. 20. 22:41
 19/33 anonim ***** válasza:
Akkor ne csodálkozz, ha terhes leszel :)))))))))))
2015. febr. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

Figyelj, Kedves Kérdező! Ha már többen mondunk valamit, és ugyanazt, akkor el kéne azon gondolkodnod, hogy lehet benne igazság!

Ahhoz képest, nekem a nőgyógyászom azt mondta, hogy a menstruáció első napján vegyem be az első szemet! Szóval nem értem ezt az 5. napos dolgot, de te tudod, vagy nem.

Szerintem a betegtájékoztatóra is rá lehet írva, hogy menstruáció első napján kell elkezdeni szedni!

Most miért akartad később elkezdeni, ahelyett, hogy az előírtaknak megfelelően cselekednél?

De ilyen hozzáállással akkor meg minek akarnád szedni?

A tablettát rendszeresen mindig ugyanabban az időpontban kell bevenni, és ha te már rögtön az első szemnél problémázol, akkor mit vársz el a többitől?

És akkor meg jössz ide fel sírni, hogy később vettem be, vagy elfelejtettem, vagy lehetek-e terhes tabletta mellett című szövegekkel.


De a te életed, a te döntéseid, vállald érte a következményeket!


És a betegtájékoztatót elolvastad már?

2015. febr. 21. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!