Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet terhes szűzen terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet terhes szűzen terhes?

Figyelt kérdés
Lehet terhes az aki még szűz? Benyomtam a barátnőmnek de nem szakadt el a szűzhártyája csak már fájt neki de tuti nem szakadt el mert mikor elkezdett neki fájni abbahagytuk. Lehet ettől teherbe esni? óvszer nélkül történt a dolog

2015. febr. 15. 17:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Hinni hihetsz bármit, attól még nem lesz igaz.

Elég lenne átmenned a gyerekvállalás topikba és beleolvasnod, hogy hány nő esik teherbe a ciklusa olyan napjain (akár menstruáció ALATT is), amikor elvileg lehetetlen lenne.

2015. febr. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
előváladéktól mennyi az esélye? mert azon kívül semmi más nem lehetett, sőt szerintem még előváladék se mert előtte már csináltam úgymond magamnak de a dolog jóval utána történt
2015. febr. 15. 17:25
 13/18 A kérdező kommentje:
meg nem nyomtam be neki teljesen csak szerintem a hártyáig mert ott kezdett el neki fájni
2015. febr. 15. 17:28
 14/18 anonim ***** válasza:
A hártya a bejárattól 0,5-1 centire van, de ne izgasson.
2015. febr. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
akkor szerintem meg nem lehet gond mert azért csak több kell ennél hogy valaki terhes legyen
2015. febr. 15. 17:41
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt pénzetek óvszerre, hogy védekezés nélkül csináltátok?


És igen, bárminemű VÉDEKEZÉS NÉLKÜL történő szexuális együttlétet követően a nő terhes lehet!

2015. febr. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Hát akkor szerintem csináljátok így, gumi nélkül, aztán álljatok be a sorba a sok felelőtlen abortuszra váró tini mögé.
2015. febr. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 paradicsom31 ***** válasza:

Igen, lehet terhes. Még úgy is, ha maszti utánolyan mmarad az ujjad6,es óvatosan megujjazod.

Nem lehetetlen, hogy menstruáció előtti napokban is teherbe lehet esni, mint ahogy az sem, hogy menstruáció közben nem lehet.

Ha egyáltalán nem jött előváladék, akkor nincs baj..

De a barátnőd már nem szűz, mert jártál benne, megha csak egy picit is.

2015. febr. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!