Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A baratnommel ma szerezkeztunk...

A baratnommel ma szerezkeztunk elosszor es az elso gumi 15 perc utan elszakadt de nem mentem el aztan gumit cseteltem es folytattuk es akkor az nem szakadt el es ugy mentem el h ki is vettem terhes lehet?

Figyelt kérdés
Kerulhetett sperma a baratnombe?

2015. jan. 31. 16:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nem
2015. jan. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
de, terhes! sőt..te is az lettél!
2015. jan. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Jolvan hat most na..kicsit en is beparaztam mivel ez volt az elso de remelem tenyleg nem lesz semmi. Mert egyik ismerosom mondta van valami elő sperma vagy mi ami hamarabb kijohet barmikor
2015. jan. 31. 16:57
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
Igen, az előváladék is tartalmaz spermiumokat, szóval akár lehet terhes, viszont őszintén szólva ennek nem hiszem, hogy túl nagy lenne az esélye. Viszont a lehetőség megvan rá.
2015. jan. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
26%

Most mit hülyítitek szegény gyereket?

Normális kérdést tett fel.


Sajnos lehet terhes megvan rá az esélye! És az elég ciki mert akkor nagyon fiatalon lennél apuka.

2015. jan. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Nem
2015. jan. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Na jó vagom most kicsit megjobban beparaztam:s Az elovalladekrol annyit h nem hiszem h volt mert azert ereztem volna es folyamatosan neztem h nem e szakadt el a gumi tehat max par percig lehetett ugy benne es a makkon felig rajta volt alatta szakadt szet vagy hat mar nem tudom...De viszont sokan gumi nelkul szeretkeznek es a vegen veszik ki csak tehat akkor szerintem az elovalladekos resz kilove mert akkor eleg sok embernel tortenne meg ez mindegy kicsit ossze zavarodtam pedig igyekeztem finom lenni es nem olcso szar markat vettem gumiba se..:/
2015. jan. 31. 19:18
 8/11 A kérdező kommentje:
ha ez meg esetleg mond valamit akkor 3 nap telt el neki menstuacio utan.
2015. jan. 31. 19:43
 9/11 anonim ***** válasza:

"De viszont sokan gumi nelkul szeretkeznek es a vegen veszik ki csak tehat akkor szerintem az elovalladekos resz kilove mert akkor eleg sok embernel tortenne meg ez mindegy kicsit ossze zavarodtam pedig igyekeztem finom lenni es nem olcso szar markat vettem gumiba se..:/"


Nem vétetlenül van évente több mint 30-40 ezer abortusz Magyarországon és az sem véletlen, hogy gyakori kérdéseken a szex kategóriában minden második kérdés ezzel kapcsolatos.


"Az elovalladekrol annyit h nem hiszem h volt mert azert ereztem volna"


Előváladék már kb akkor jön, amikor feláll a farkad. Az az átlátszó ragacsos folyadék az.


Nem mondom, hogy tuti terhes a barátnőd, mert szerintem azért ettől az esetek töredékénél esnek teherbe a nők, de az esély megvan rá. Esemény utáni tabletta lehet a megoldás, csak ahhoz sietni kéne.

2015. jan. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
úgy hallottam menstruacio utan nincs érett pete igy nincs sok esély a megtermékenyítésre viszont az lenne a kerdesem h terhességi tesztet barmikor lehet csinaltatlni mar akar holnap is?
2015. jan. 31. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!