Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nemrég voltam együtt a barátom...

Nemrég voltam együtt a barátommal, és kipróbáltuk úgyis hogy nem volt rajta gumi, úgy csináltuk kb 1 percig. Nem jött sem előváladék, ondó meg végképp nem. Ettől ugye nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2014. okt. 6. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Ilyen idiota ennyi keves esszel es mar szexel de nem is ert hozza.
2014. okt. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
napi hülye.. lehetsz de nem valószínű
2014. okt. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, de mi a fszért kell kísérletezgetni?
2014. okt. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy nem jött előváladék. Fel kéne fogni, hogy az már akkor is jön, amikor még az összes ruha rajtatok van. Még az se kell hozzá, hogy felálljon neki, elég egy passzívabb, de szexuálisan izgalmi állapot.
2014. okt. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Némely lánynak ott lent is van szeme, vagy honnan tudod, hogy nem jött előváladék? Jobb félni, mint megijedni, szóval esély van rá, hogy teherbe esel de hogy mennyi azt nem tudom.
2014. okt. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Már megint egy buta ember, aki elhiszi, hogy az előváladék mindig látszik. Elárulom, hogy előváladék FOLYAMATOSAN termelődik.

Igen, lehetsz terhes.

2014. okt. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Így lettem terhes ;) Üdv egy 28hetes kismama :)
2014. nov. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
72%

Két osztársam az általános suliban egymásba habarodott volt ott minden a szex is.

Mondtam a srácnak, hogy vigyázz, mert gond lehet és bánhatod utána ha a nem kívánt terhesség jön.

Majd mondta, hogy miről beszélek, hisz belesem élvez meg semmi!

mondom,ember az előváladékban is lehetnek spermiumok.

Majd elmondott engem mindenféle sík hülyének és még ő akart kioktatni!

Mit adott isten a lány terhes is lett öszvissz kábé 15-volt aszem ha nem kicsivel fiatalabb.

Tán még lesem ballagtunk,s már terhesvolt 8-ban.

Nem tudom, hogy ti hányévesek vagytok,de ha már ennyire nem tudod máshol levezetni az energiád és nem bírsz a hormonjaidnak ellenálni ne sajnáljátok a pénzt tablettára.

Sétálj, sportolj,vagy foglald le magad ha nem csak a szexre akarsz öszpontosítani.

Tudom, hogy fiatalság, meg nehéz ellenálni,de meglehet tenni és olykor nem is baj ellenálni.

2014. dec. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!