Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet terhes szűzen terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet terhes szűzen terhes?

Figyelt kérdés
Lehet terhes az aki még szűz? Benyomtam a barátnőmnek de nem szakadt el a szűzhártyája csak már fájt neki de tuti nem szakadt el mert mikor elkezdett neki fájni abbahagytuk. Lehet ettől teherbe esni? óvszer nélkül történt a dolog

2015. febr. 15. 17:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Mit nyomtál hova te szerencsétlen? :D Igen, "terhes szűzen terhes" lett.


Amúgy előváladékba is lehet spermium, csak kis eséllyel.

2015. febr. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Hülye kérdés.

Benyomtad neki = lehet terhes.

A szűzhártya NEM egy hermetikusan záró valami, ami megvéd a teherbeeséstől, hanem eleve LYUKAS (máskülönben pl.: a menstruációs vér se tudna távozni).


Egyébként a barátnőd már nem szűz.

2015. febr. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ja ja, nem szakadt el, de bent volt egy pénisz, tehát a szüzességnek vége.
2015. febr. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Miért gondolod, hogy egy olyan hártya védené meg a barátnődet a terhességtől, amin egy LYUK van, és amin te be is hatoltál? Miért szexeltek felelőtlenül és eszetlenül, amikor még ilyen alapvető dolgokkal sem vagytok tisztában?


Tudod mitől lesz terhes valaki? Attól, hogy a petesejtjét megtermékenyíti egy spermium. Tudod hogy kerül oda a spermium? A péniszből. És azt is tudod, hogy az előváladék is tartalmazhat spermiumot, ugye, nem kell feltétlenül beleélvezni a barátnőbe.


Na tehát, ezek után szerinted: lehet valaki terhes úgy, hogy pénisz került védekezés nélkül a hüvelyébe, függetlenül attól, hogy van-e szűzhártya vagy sem?


Ha még ezek után sem sikerült a választ megtalálnod, akkor segítek: IGEN.

2015. febr. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

elnézést a helytelen írásért


én úgy tudom csak akkor nem szűz már ha átszakadt neki

2015. febr. 15. 17:13
 6/18 anonim ***** válasza:
Akkor rosszul tudod!
2015. febr. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
és úgy is lehet terhes ha menstruáció előtti napokban történt a dolog?
2015. febr. 15. 17:15
 8/18 anonim ***** válasza:

Rosszul tudod.


Egyrészt a szűzhártya NEM csak szextől szakadhat át, hanem tamponhasználattól, sporttól is, de ettől még szűz marad az illető egészen addig, amíg farok nem jár a benne (bocsánat a stílusért).


Ha pedig farok járt benne, már nem szűz, akkor se ha az egyébként rugalmas hártya még nem szakadozott be teljesen.

2015. febr. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Igen, teherbe eshet a várt menstruációját megelőző napokban is.

Már csak azért is, mert a nők nem gépek, semmi garancia nincs rá, hogy mindig akkor jön meg neki, amikorra várja, s elég pár nap csúszás egy ciklusban és máris a legtermékenyebb napjaiban voltatok együtt.

2015. febr. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

hát jó de én akkor is kicsi esélyt látok rá hogy az lehet így na mindegy


meg menstruáció előtt nem lehet teherbe esni ha jól tudom

2015. febr. 15. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!